Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/29
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko Malina Bez Dodatku Cukru 20 g - Bod Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko Malina Bez Dodatku Cukru 20 g - Bod Snail

Data min. trwałości: 2027/09/25
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Mango 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/09/16
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłkowa 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowa 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/19
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/22
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit
Dostępność

Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/01/10
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 30 g McLoyd
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 30 g McLoyd

Data min. trwałości: 2027/05/04
4,42 zł
14,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/04
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Fruit Straws Przekąska Owocowa Jabłko - Mango 16 g - Bunny Ninja
Dostępność

Fruit Straws Przekąska Owocowa Jabłko - Mango 16 g - Bunny Ninja

Data min. trwałości: 2027/02/28
3,13 zł
19,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania
Dostępność

Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,10 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/08/05
4,09 zł
22,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/09/22
3,89 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/15
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/26
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłkowo -Truskawkowa 14 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowo -Truskawkowa 14 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/04/11
2,84 zł
20,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Mini Jungle 50 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Mini Jungle 50 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owsiane Serduszka Musli z Czekoladą Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Czekoladą Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/07/28
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops