Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/11
5,99 zł
19,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka z Bananem Bio 120 g - Biskids
Dostępność

Ciasteczka z Bananem Bio 120 g - Biskids

Data min. trwałości: 2027/04/09
17,49 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Mango w Mlecznej Czekoladzie 30 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango w Mlecznej Czekoladzie 30 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/04
5,69 zł
18,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta
Dostępność

Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta

Data min. trwałości: 2028/04/09
5,29 zł
44,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit
Dostępność

Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/02/13
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra
Dostępność

Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2026/11/30
8,89 zł
18,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko- Gruszka z Zabawką 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko- Gruszka z Zabawką 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/22
7,27 zł
36,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/26
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Bezcukrowe Misielove o Smaku Owocowym 150 g - Aka
Dostępność

Żelki Bezcukrowe Misielove o Smaku Owocowym 150 g - Aka

Data min. trwałości: 2027/08/22
10,88 zł
7,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka z Jabłkiem Bio 120 g - Biskids
Dostępność

Ciasteczka z Jabłkiem Bio 120 g - Biskids

Data min. trwałości: 2027/05/19
16,89 zł
14,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri
Dostępność

Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri

Data min. trwałości: 2027/08/12
9,59 zł
19,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki z Ryżu i Ciecierzycy Orzechowe BIO 30 g Psi Patrol - Hejo
Dostępność

Chrupki z Ryżu i Ciecierzycy Orzechowe BIO 30 g Psi Patrol - Hejo

Data min. trwałości: 2027/02/27
6,69 zł
22,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops