Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/15
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail
Dostępność

Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/11
4,34 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Marakujowa Koala Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Marakujowa Koala Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,08 zł
12,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Czarna Porzeczka BIO 50 g - Diet Food
Dostępność

Żelki Czarna Porzeczka BIO 50 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/05/04
11,79 zł
23,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Kwiatki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Kwiatki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/04/08
6,74 zł
8,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/02
3,29 zł
21,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/02
14,49 zł
4,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,49 zł
24,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamonowe Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit
Dostępność

Cynamonowe Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/06/06
6,98 zł
27,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Pomarańczowy Tygrysek Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Pomarańczowy Tygrysek Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids
Dostępność

Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids

Data min. trwałości: 2027/02/05
8,89 zł
29,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops