Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Chrupki Kukurydziane Spirale Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Spirale Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/08/18
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/29
12,09 zł
12,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Marakujowa Koala Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Marakujowa Koala Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,08 zł
12,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keksy Orkiszowe dla Dzieci Bio Demeter 150 g - Holle
Dostępność

Keksy Orkiszowe dla Dzieci Bio Demeter 150 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/15
18,09 zł
12,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kids Box Przekąski z Zabawką 382 g - Bob Snail
Dostępność

Kids Box Przekąski z Zabawką 382 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/07
45,87 zł
12,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/01/08
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Sour Apple 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Sour Apple 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/03
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/12
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Creamy Peanut Butter 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Creamy Peanut Butter 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/01/23
11,59 zł
11,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Pistachio Cream 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Pistachio Cream 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/20
11,59 zł
11,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki Bez Dodatku Cukru i Bez Glutenu 50 g - Mr. Mallo
Dostępność

Pianki Bez Dodatku Cukru i Bez Glutenu 50 g - Mr. Mallo

Data min. trwałości: 2028/02/17
5,79 zł
11,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wafle Gryczane Niesolone Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Wafle Gryczane Niesolone Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2026/12/15
6,59 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,17 zł
10,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane o Smaku Orzechowym Bio 50 g - Drapi Chrupsy
Dostępność

Chrupki Kukurydziane o Smaku Orzechowym Bio 50 g - Drapi Chrupsy

Data min. trwałości: 2028/03/02
5,29 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keksy Orkiszowe Mała Farma Bio Demeter 100 g - Holle
Dostępność

Keksy Orkiszowe Mała Farma Bio Demeter 100 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/08/13
10,58 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops