Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Owsiane Serduszka Musli z Czekoladą Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Czekoladą Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/07/28
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owsiane Serduszka Musli z Kokosem Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Kokosem Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/03/04
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/06/19
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bezglutenowe Bio 150 g - Biominki
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bezglutenowe Bio 150 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/31
10,99 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Prostokątne Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Prostokątne Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Bezcukrowe Misielove o Smaku Owocowym 150 g - Aka
Dostępność

Żelki Bezcukrowe Misielove o Smaku Owocowym 150 g - Aka

Data min. trwałości: 2027/08/22
10,88 zł
7,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Rurki Kukurydziane Nadziewane Kakaowe Bezglutenowe 18 g - Alaska
Dostępność

Rurki Kukurydziane Nadziewane Kakaowe Bezglutenowe 18 g - Alaska

Data min. trwałości: 2027/05/18
1,29 zł
7,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Alaska
Dostępność

Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Alaska

Data min. trwałości: 2027/05/16
1,29 zł
7,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Okrągłe Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Okrągłe Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
6,99 zł
6,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka Owsiane Naturalne Bez Dodatku Cukru 100 g - Ania
Dostępność

Ciasteczka Owsiane Naturalne Bez Dodatku Cukru 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/04
6,89 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lody do Zamrożenia Owocowe BIO 250 g (5x 50 g) - Frutteto
Dostępność

Lody do Zamrożenia Owocowe BIO 250 g (5x 50 g) - Frutteto

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital
Dostępność

Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/06/15
12,89 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Pszenne Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Pszenne Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops