Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Obniżka
Krakersy Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Krakersy Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
5,24 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,39 zł
5,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Bananowe Niesłodzone Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Chipsy Bananowe Niesłodzone Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
17,19 zł
4,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/02
14,49 zł
4,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/20
14,39 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila
Dostępność

Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila

Data min. trwałości: 2027/08/13
0,74 zł
4,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania
Dostępność

Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,10 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana
Dostępność

Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,36 zł
3,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak UCZEŃ CALM o Smaku Jabłko i Mięta 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak UCZEŃ CALM o Smaku Jabłko i Mięta 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,20 zł
3,20 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lody Wodne do Zamrożenia Bio 400 ml (10x 40 ml) - Dolfin
Dostępność

Lody Wodne do Zamrożenia Bio 400 ml (10x 40 ml) - Dolfin

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,99 zł
2,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops