Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Chrupki Kukurydziane Spirale Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Spirale Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/08/18
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam na Gardło Łezka Malina - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam na Gardło Łezka Malina - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/08/31
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wafle Gryczane Niesolone Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Wafle Gryczane Niesolone Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2026/12/15
6,59 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Guma do Żucia Świeże Owoce z Ksylitolem 9 g - Hugo
Dostępność

Guma do Żucia Świeże Owoce z Ksylitolem 9 g - Hugo

Data min. trwałości: 2028/12/18
7,89 zł
87,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Guma do Żucia Mięta Pieprzowa z Ksylitolem 9 g-  Hugo
Dostępność

Guma do Żucia Mięta Pieprzowa z Ksylitolem 9 g- Hugo

Data min. trwałości: 2028/12/18
7,89 zł
87,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/02/28
14,19 zł
14,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/29
41,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle
Dostępność

Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,79 zł
19,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini Batoniki Banan Pomarańcza Bio 100 g - Holle
Dostępność

Mini Batoniki Banan Pomarańcza Bio 100 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/17
14,59 zł
14,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/11/08
13,89 zł
13,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,17 zł
10,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wężyki Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Wężyki Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/04/23
13,29 zł
13,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki o Smaku Waniliowym Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Pianki o Smaku Waniliowym Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/09/04
12,40 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Xylitol Guma do Żucia Truskawka (30 Sztuk) - Miradent
Dostępność

Xylitol Guma do Żucia Truskawka (30 Sztuk) - Miradent

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,03 zł
0,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Xylitol Guma do Żucia Jabłko (30 Sztuk) - Miradent
Dostępność

Xylitol Guma do Żucia Jabłko (30 Sztuk) - Miradent

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,03 zł
0,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane-Jaglane 75 g Nuta zdrowia
Dostępność

Chrupki Kukurydziane-Jaglane 75 g Nuta zdrowia

Data min. trwałości: 2027/05/26
6,49 zł
8,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam CYTRYNA Łezka  - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam CYTRYNA Łezka - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/04/30
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam-Mniam MALINA Łezka 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam-Mniam MALINA Łezka 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/03/31
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g  (6x 10 g) - Candy Tree
Dostępność

Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g (6x 10 g) - Candy Tree

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,26 zł
18,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Okrągłe Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Okrągłe Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
6,99 zł
6,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops