Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/08/04
8,29 zł
10,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Czarna Porzeczka BIO 50 g - Diet Food
Dostępność

Żelki Czarna Porzeczka BIO 50 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/05/04
11,79 zł
23,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Malinowe BIO 50 g - Diet Food
Dostępność

Żelki Malinowe BIO 50 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/02/05
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lody Wodne do Zamrożenia Bio 400 ml (10x 40 ml) - Dolfin
Dostępność

Lody Wodne do Zamrożenia Bio 400 ml (10x 40 ml) - Dolfin

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,99 zł
2,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Alaska
Dostępność

Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Alaska

Data min. trwałości: 2027/05/16
1,29 zł
7,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Owocowe Malina 50 g - Veri Beri
Dostępność

Żelki Owocowe Malina 50 g - Veri Beri

Data min. trwałości: 2027/07/28
6,44 zł
12,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam MANGO Łezka - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam MANGO Łezka - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/02/28
2,49 zł
2,49 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam POMARAŃCZA Łezka - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam POMARAŃCZA Łezka - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/12/31
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/20
14,39 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Bananowe Niesłodzone Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Chipsy Bananowe Niesłodzone Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
17,19 zł
4,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,39 zł
5,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/02
14,49 zł
4,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Mango Bez Dodatku Cukru 60 g Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango Bez Dodatku Cukru 60 g Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/05/08
8,02 zł
13,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops