Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/29
41,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit
Dostępność

Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/02/13
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/08/04
8,29 zł
10,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Misie Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Misie Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/07/21
8,29 zł
10,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla
Dostępność

Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla

Data min. trwałości: 2027/05/11
5,16 zł
10,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2027/09/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Brązowy Ekspandowany Bio 75 g - Biominki
Dostępność

Ryż Brązowy Ekspandowany Bio 75 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/31
7,39 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krówki Wegańskie z Matchą Bio 150 g - Super Krówka
Dostępność

Krówki Wegańskie z Matchą Bio 150 g - Super Krówka

Data min. trwałości: 2028/04/20
13,59 zł
9,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante
Dostępność

Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/04/29
3,09 zł
8,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chrupki Kukurydziane Kulki Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Kulki Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/11
5,23 zł
8,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane-Jaglane 75 g Nuta zdrowia
Dostępność

Chrupki Kukurydziane-Jaglane 75 g Nuta zdrowia

Data min. trwałości: 2027/05/26
6,49 zł
8,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Kwiatki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Kwiatki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/04/08
6,74 zł
8,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava
Dostępność

Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava

Data min. trwałości: 2027/08/01
6,29 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje
Dostępność

Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje

Data min. trwałości: 2027/01/20
4,48 zł
8,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/11
11,59 zł
7,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Ryżowe 75 g - Natural
Dostępność

Chrupki Ryżowe 75 g - Natural

Data min. trwałości: 2027/05/27
5,59 zł
7,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Mini Jungle 50 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Mini Jungle 50 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops