Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Lizak Santinek Smak TRUSKAWKA 10 g - Santini
Dostępność

Lizak Santinek Smak TRUSKAWKA 10 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/06/29
6,99 zł
69,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle
Dostępność

Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,99 zł
107,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/04/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kruche Ciasteczka w Czekoladzie Mlecznej do Kieszeni 80 g - MIXIT
Dostępność

Kruche Ciasteczka w Czekoladzie Mlecznej do Kieszeni 80 g - MIXIT

Data min. trwałości: 2027/06/12
15,98 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Owocowe Jabłko and  Mango Bio 50 g - Diet-Food
Dostępność

Żelki Owocowe Jabłko and Mango Bio 50 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2026/12/15
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar
Dostępność

Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/03/17
15,79 zł
13,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly
Dostępność

Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly

Data min. trwałości: 2027/02/12
11,19 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Zając z Czekolady Migdałowej 55 g - Cocoa
Dostępność

Bio Zając z Czekolady Migdałowej 55 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/02/19
29,99 zł
54,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak Santinek Smak JAGODA 10 g - Santini
Dostępność

Lizak Santinek Smak JAGODA 10 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/05/30
6,99 zł
69,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/02/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Lizak o Smaku Czarnej Porzeczki Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Czarnej Porzeczki Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/04/01
5,99 zł
35,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth
Dostępność

Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth

Data min. trwałości: 2027/05/14
12,99 zł
22,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Mango+ Zabawka Minions 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango+ Zabawka Minions 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/02
11,69 zł
58,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops