Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Ser Gouda z Ziołami Suszony 50 g - SYMBOL SMAKU
Dostępność

Ser Gouda z Ziołami Suszony 50 g - SYMBOL SMAKU

Data min. trwałości: 2026/10/30
17,99 zł
35,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA
Dostępność

Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA

Data min. trwałości: 2028/02/11
9,04 zł
13,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kids Box Przekąski z Zabawką 382 g - Bob Snail
Dostępność

Kids Box Przekąski z Zabawką 382 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/07
45,87 zł
12,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka
Dostępność

Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka

Data min. trwałości: 2028/05/04
13,59 zł
9,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops