Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/08/05
4,09 zł
22,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krówki Wegańskie z Matchą Bio 150 g - Super Krówka
Dostępność

Krówki Wegańskie z Matchą Bio 150 g - Super Krówka

Data min. trwałości: 2028/04/20
13,59 zł
9,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/04/30
15,79 zł
7,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keksy Orkiszowe Mała Farma Bio Demeter 100 g - Holle
Dostępność

Keksy Orkiszowe Mała Farma Bio Demeter 100 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/08/13
10,58 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta do Zębów SUPERWHITE 100 g - BIOMED
Dostępność

Pasta do Zębów SUPERWHITE 100 g - BIOMED

Data min. trwałości: 2029/04/04
19,99 zł
19,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kruche Ciasteczka w Czekoladzie Mlecznej do Kieszeni 80 g - MIXIT
Dostępność

Kruche Ciasteczka w Czekoladzie Mlecznej do Kieszeni 80 g - MIXIT

Data min. trwałości: 2027/06/12
13,48 zł
16,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Gryczana z Bananem i Kakao BIO 250 g - Bonitas
Dostępność

Kaszka Gryczana z Bananem i Kakao BIO 250 g - Bonitas

Data min. trwałości: 2027/05/21
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mus Banan Jabłko Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante
Dostępność

Mus Banan Jabłko Bez Dodatku Cukru 200 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/04
4,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ziołowa Dla Dzieci z Lawendą 80 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ziołowa Dla Dzieci z Lawendą 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/11/30
19,29 zł
24,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle
Dostępność

Kaszka Mleczno - Owsiana Truskawka - Jabłko Bio 250 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/20
15,56 zł
6,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłkowo -Truskawkowa 14 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowo -Truskawkowa 14 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/04/11
2,84 zł
20,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Mango w Mlecznej Czekoladzie 30 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango w Mlecznej Czekoladzie 30 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/04
5,69 zł
18,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri
Dostępność

Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri

Data min. trwałości: 2027/08/12
9,59 zł
19,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kulki Żytnio - Owsiane z Kakao Bio 150 g - Milzu
Dostępność

Kulki Żytnio - Owsiane z Kakao Bio 150 g - Milzu

Data min. trwałości: 2028/02/17
9,49 zł
6,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops