Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Bio Hydrolat z Róży Damasceńskiej 100 ml - Bio Olja
Dostępność

Bio Hydrolat z Róży Damasceńskiej 100 ml - Bio Olja

Data min. trwałości: 2027/11/01
20,99 zł
20,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hydrolat z Kocanki Włoskiej Bio 100 ml - BioOlja
Dostępność

Hydrolat z Kocanki Włoskiej Bio 100 ml - BioOlja

Data min. trwałości: 2027/10/01
20,99 zł
20,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem do Rąk AURA 50 ml - VIANEK ESSENCE
Dostępność

Krem do Rąk AURA 50 ml - VIANEK ESSENCE

Data min. trwałości: 2027/09/30
10,59 zł
21,18 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Odżywczy Krem do Rąk Nawilżająco-Regenerujący 75 ml - Biolaven
Dostępność

Odżywczy Krem do Rąk Nawilżająco-Regenerujący 75 ml - Biolaven

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,98 zł
21,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść Kasztanowa 130 ml - Gorvita
Dostępność

Maść Kasztanowa 130 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2029/02/01
27,99 zł
21,53 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żyworódka w Płynie 115 ml - Gorvita
Dostępność

Żyworódka w Płynie 115 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2028/11/30
24,99 zł
21,73 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej ze Słodkich Migdałów Nierafinowany 100 ml - Natur Planet
Dostępność

Olej ze Słodkich Migdałów Nierafinowany 100 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/06/30
21,80 zł
21,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść Borowinowa 130 ml - Gorvita
Dostępność

Maść Borowinowa 130 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2028/12/01
28,99 zł
22,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść Żywokostowa z Olejem CBD 140 ml - Gorvita
Dostępność

Maść Żywokostowa z Olejem CBD 140 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2029/01/01
31,99 zł
22,85 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Odmładzająca Maska w Płachcie z Kolagenem 21 g - BARONESS
Dostępność

Odmładzająca Maska w Płachcie z Kolagenem 21 g - BARONESS

Data min. trwałości: 2029/03/04
4,89 zł
23,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops