Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Obniżka
Maska Odmładzająca w Płachcie z Koenzymem Q10 21 g - BARONESS
Dostępność

Maska Odmładzająca w Płachcie z Koenzymem Q10 21 g - BARONESS

Data min. trwałości: 2028/04/14
4,89 zł
23,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Suchy Olejek do Ciała Pyszne Czekoladowe Ciasteczko 150 ml - Nacomi
Dostępność

Suchy Olejek do Ciała Pyszne Czekoladowe Ciasteczko 150 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/06/30
34,99 zł
23,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem do Rąk BROWNIE 50 ml - Ziaja
Dostępność

Krem do Rąk BROWNIE 50 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/08/31
11,79 zł
23,58 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem do Rąk ŚLIWKA W CZEKOLADZIE 50 ml - Ziaja
Dostępność

Krem do Rąk ŚLIWKA W CZEKOLADZIE 50 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,79 zł
23,58 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem do Rąk Regenerująco - Ochronny 50 ml - Diamond Rose
Dostępność

Krem do Rąk Regenerująco - Ochronny 50 ml - Diamond Rose

Data min. trwałości: 2030/05/31
11,89 zł
23,78 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzeźwiające Masło do Ciała Sweet Orange 100 ml - Arganove
Dostępność

Orzeźwiające Masło do Ciała Sweet Orange 100 ml - Arganove

Data min. trwałości: 2028/11/30
23,99 zł
23,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zestaw Beauty Box Opaska+ 2 Maski w Płachcie - Baroness
Dostępność

Zestaw Beauty Box Opaska+ 2 Maski w Płachcie - Baroness

Data min. trwałości: 2027/02/01
23,99 zł
23,99 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem do Rąk HARMONY 50 ml - VIANEK ESSENCE
Dostępność

Krem do Rąk HARMONY 50 ml - VIANEK ESSENCE

Data min. trwałości: 2028/03/31
12,29 zł
24,58 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść Konopna z Korą Dębu 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść Konopna z Korą Dębu 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2028/05/31
36,99 zł
24,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść z Żyworódki i Konopi 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Żyworódki i Konopi 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2028/07/31
36,99 zł
24,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej do Masażu - Letnia Bryza 100 ml - Natur Planet
Dostępność

Olej do Masażu - Letnia Bryza 100 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
24,99 zł
24,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hydrolat Róży Damasceńskiej 100 ml - Bosphaera
Dostępność

Hydrolat Róży Damasceńskiej 100 ml - Bosphaera

Data min. trwałości: 2028/08/25
24,99 zł
24,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hydrolat z Wrotyczu 100 ml - Bosphaera
Dostępność

Hydrolat z Wrotyczu 100 ml - Bosphaera

Data min. trwałości: 2028/09/07
24,99 zł
24,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Maść z Konopi 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Konopi 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/01/31
37,99 zł
25,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść Kasztanowa z Rutyną 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść Kasztanowa z Rutyną 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/03/31
37,99 zł
25,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść Nagietkowa 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść Nagietkowa 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2028/12/31
37,99 zł
25,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść Żywokostowa 150 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść Żywokostowa 150 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2028/09/30
37,99 zł
25,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops