Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Masło Shea (Karite) Kosmetyczne Nierafinowane 100 ml - Argan My Love
Dostępność

Masło Shea (Karite) Kosmetyczne Nierafinowane 100 ml - Argan My Love

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,69 zł
14,69 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel na Obrzęki 170 g - Herbapol Kraków
Dostępność

Żel na Obrzęki 170 g - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/02/28
24,99 zł
14,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chmielowa Włosomyjka Szampon do Włosów 200 g Dla Kosmetyki
Dostępność

Chmielowa Włosomyjka Szampon do Włosów 200 g Dla Kosmetyki

Data min. trwałości: 2028/03/31
29,74 zł
14,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Woda z Liści Szałwii Hydrolat 125 ml - Beaute Marrakech
Dostępność

Woda z Liści Szałwii Hydrolat 125 ml - Beaute Marrakech

Data min. trwałości: 2028/12/31
18,59 zł
14,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żel Kasztanowy z Rutyną 200 ml - Gorvita
Dostępność

Żel Kasztanowy z Rutyną 200 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2028/12/01
29,99 zł
15,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Balsam Myjący do Włosów z Betuliną 300 ml - Sylveco
Dostępność

Balsam Myjący do Włosów z Betuliną 300 ml - Sylveco

Data min. trwałości: 2027/03/31
45,64 zł
15,21 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Prebiotyczna Pianka do Mycia Twarzy Nawilżająca 150 ml - VIANEK
Dostępność

Prebiotyczna Pianka do Mycia Twarzy Nawilżająca 150 ml - VIANEK

Data min. trwałości: 2028/01/31
22,99 zł
15,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Aloe Vera Żel 150 ml - Gorvita
Dostępność

Aloe Vera Żel 150 ml - Gorvita

Data min. trwałości: 2028/12/01
23,23 zł
15,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Szampon do Włosów Różany Eko 250 ml - Urtekram
Dostępność

Szampon do Włosów Różany Eko 250 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/07/25
38,99 zł
15,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dezodorant Mineralny Ałunowy KOKOS I RÓŻA Spray 100 ml - Arganove
Dostępność

Dezodorant Mineralny Ałunowy KOKOS I RÓŻA Spray 100 ml - Arganove

Data min. trwałości: 2029/03/31
15,79 zł
15,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalny Oczyszczający Peeling do Twarzy 70 ml - Ziaja
Dostępność

Naturalny Oczyszczający Peeling do Twarzy 70 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/07/31
11,05 zł
15,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dezodorant Ochrona Anti-Odor 60 ml - Ziaja
Dostępność

Dezodorant Ochrona Anti-Odor 60 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/05/31
9,55 zł
15,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/06/30
15,98 zł
15,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops