Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kosmetyki do pielęgnacji

Obniżka
Balsam Dziegciowy 50 ml - Golden Pharm
Dostępność

Balsam Dziegciowy 50 ml - Golden Pharm

Data min. trwałości: 2028/09/14
27,99 zł
55,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem do Twarzy z Koenzymem Q10 50 ml - VIANEK HERO
Dostępność

Krem do Twarzy z Koenzymem Q10 50 ml - VIANEK HERO

Data min. trwałości: 2027/05/31
27,99 zł
55,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maska do Twarzy Przeciw Zaskórnikom 50 ml - Nacomi
Dostępność

Maska do Twarzy Przeciw Zaskórnikom 50 ml - Nacomi

Data min. trwałości: 2028/06/30
27,99 zł
55,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Propolisowy z Miodem i Mleczkiem Pszczelim 50 ml - Pasieka Barć
Dostępność

Krem Propolisowy z Miodem i Mleczkiem Pszczelim 50 ml - Pasieka Barć

Data min. trwałości: 2028/02/28
27,99 zł
55,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maseczka Koreańska do Twarzy w Płachcie AHA/BHA 23 g - Barulab
Dostępność

Maseczka Koreańska do Twarzy w Płachcie AHA/BHA 23 g - Barulab

Data min. trwałości: 2028/08/17
12,69 zł
55,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keratin Pure 30 ml - Natur Planet
Dostępność

Keratin Pure 30 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/07/31
16,43 zł
54,77 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Pestek Malin Nierafinowany 30 ml - Natur Planet
Dostępność

Olej z Pestek Malin Nierafinowany 30 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/07/31
16,34 zł
54,47 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Arganowy Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bio Olja
Dostępność

Olej Arganowy Zimnotłoczony Nierafinowany 50 ml - Bio Olja

Data min. trwałości: 2028/05/01
26,99 zł
53,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maść z Żyworódki 50 ml - Farm-Vix
Dostępność

Maść z Żyworódki 50 ml - Farm-Vix

Data min. trwałości: 2029/01/31
26,99 zł
53,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem Ochronny SPF50 Ochrona Wysoka 50 ml - Ziaja Sport
Dostępność

Krem Ochronny SPF50 Ochrona Wysoka 50 ml - Ziaja Sport

Data min. trwałości: 2027/05/31
26,99 zł
53,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maseczka Koreańska do Twarzy w Płachcie Witamina C 23 g - Barulab
Dostępność

Maseczka Koreańska do Twarzy w Płachcie Witamina C 23 g - Barulab

Data min. trwałości: 2028/06/10
12,29 zł
53,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Pestek Malin Nierafinowany Zimnotłoczony 50 ml - Bio Olja
Dostępność

Olej z Pestek Malin Nierafinowany Zimnotłoczony 50 ml - Bio Olja

Data min. trwałości: 2028/08/01
25,99 zł
51,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem na Noc KURACJA PEPTYDOWA 50 ml - Ziaja MED
Dostępność

Krem na Noc KURACJA PEPTYDOWA 50 ml - Ziaja MED

Data min. trwałości: 2028/08/31
25,99 zł
51,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Nasion Dzikiej Róży  Nierafinowany 30 ml Natur Planet
Dostępność

Olej z Nasion Dzikiej Róży Nierafinowany 30 ml Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
15,48 zł
51,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glistnik Nalewka 50 ml - Nanga
Dostępność

Glistnik Nalewka 50 ml - Nanga

Data min. trwałości: 2028/03/31
24,99 zł
49,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops