Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Nowości w Marketbio.pl – co nowego w naszym sklepie?

Nowości
Karob Proszek z Chleba Świętojańskiego 250 g - Vitafarm
Dostępność

Karob Proszek z Chleba Świętojańskiego 250 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/09/30
7,22 zł
2,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orkisz Ekspandowany 100 g - Planteon
Dostępność

Orkisz Ekspandowany 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/31
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka
Dostępność

Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka

Data min. trwałości: 2028/05/04
13,59 zł
9,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Kwiatu Czarnego Bzu 200 ml - Eterno
Dostępność

Syrop z Kwiatu Czarnego Bzu 200 ml - Eterno

Data min. trwałości: 2027/03/11
21,99 zł
11,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Rokitnika 250 ml - Prosto ze Wsi
Dostępność

Sok z Rokitnika 250 ml - Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/12/17
20,13 zł
8,05 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Odżywczy Krem do Rąk Nawilżająco-Regenerujący 75 ml - Biolaven
Dostępność

Odżywczy Krem do Rąk Nawilżająco-Regenerujący 75 ml - Biolaven

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,98 zł
21,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops