Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Koper Igiełka Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Koper Igiełka Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/08/10
6,87 zł
6,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bylica Piołun Ziele 50 g - Natura Wita
Dostępność

Bylica Piołun Ziele 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/05/31
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Wiosenna EKO 50 g - Dary natury
Dostępność

Herbatka Wiosenna EKO 50 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Suszona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cebula Suszona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
7,89 zł
13,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj
Dostępność

Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/11/14
11,78 zł
2,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ekspresowa Mięta Fix 30 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ekspresowa Mięta Fix 30 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/02/29
7,99 zł
26,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ekspresowa Szałwia Fix 30 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ekspresowa Szałwia Fix 30 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/05/31
7,99 zł
26,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/02
7,98 zł
7,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ekologiczna Liść Melisy 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Ekologiczna Liść Melisy 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa z Korzenia Cykorii Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa z Korzenia Cykorii Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
18,00 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,49 zł
22,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury
Dostępność

Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka dla Pań Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka dla Pań Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
11,49 zł
22,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/10
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Wspomagająca Pracę Wątroby Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Wspomagająca Pracę Wątroby Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
10,79 zł
10,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Natka Pietruszki 20 g - Dary Natury
Dostępność

Natka Pietruszki 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
5,49 zł
27,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tymianek 20 g - Dary Natury
Dostępność

Tymianek 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
5,49 zł
27,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/06/29
10,99 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
20,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - Big Nature
Dostępność

Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,58 zł
1,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Bomba Witaminowa EKO 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bomba Witaminowa EKO 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
20,99 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury
Dostępność

Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
20,99 zł
8,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Nagietka Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury
Dostępność

Płatki Nagietka Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
9,99 zł
39,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops