Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty o aromacie piernikowym i korzennym

Obniżka
Kardamon Ziarno 40 g Dary Natury
Dostępność

Kardamon Ziarno 40 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
17,98 zł
44,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2029/02/11
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Stevia Puder 150 g - Zielony Listek
Dostępność

Stevia Puder 150 g - Zielony Listek

Data min. trwałości: 2028/03/05
15,08 zł
10,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 100 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 100 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/18
19,59 zł
19,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop o Smaku Piernikowym 200 ml - Eterno
Dostępność

Syrop o Smaku Piernikowym 200 ml - Eterno

Data min. trwałości: 2027/09/02
15,79 zł
3,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Cynamonowo - Karmelowy 200 ml - Eterno
Dostępność

Syrop Cynamonowo - Karmelowy 200 ml - Eterno

Data min. trwałości: 2027/02/13
19,99 zł
10,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianka do Mycia Dłoni i Ciała PIERNIK 250 ml - Ziaja
Dostępność

Pianka do Mycia Dłoni i Ciała PIERNIK 250 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero
Dostępność

Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/27
20,99 zł
27,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ksylitol Puder 350 g - Santini
Dostępność

Ksylitol Puder 350 g - Santini

Data min. trwałości: 2028/12/03
21,99 zł
6,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/04/29
22,99 zł
76,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Kardamon Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/06/30
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
24,99 zł
49,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrol 500 g Erytrytol Intenson
Dostępność

Erytrol 500 g Erytrytol Intenson

Data min. trwałości: 2029/02/23
20,74 zł
4,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrytol Puder 350 g - Santini
Dostępność

Erytrytol Puder 350 g - Santini

Data min. trwałości: 2029/01/12
24,99 zł
7,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao o Obniżonej Zawartości Tłuszczu Bio 150 g - Biolife
Dostępność

Kakao o Obniżonej Zawartości Tłuszczu Bio 150 g - Biolife

Data min. trwałości: 2028/10/31
22,88 zł
15,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Erytrytol 1 kg - Big Nature - Erytrol 1000 g
Dostępność

Erytrytol 1 kg - Big Nature - Erytrol 1000 g

Data min. trwałości: 2029/04/02
23,69 zł
2,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Miód Spadziowy Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/03/24
31,99 zł
10,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/10
35,99 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
38,99 zł
77,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops