Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty o aromacie piernikowym i korzennym

Obniżka
Olejek Eteryczny Pomarańczowy 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Olejek Eteryczny Pomarańczowy 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/02/10
16,89 zł
56,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Miód Spadziowy Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/03/24
31,99 zł
10,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
36,78 zł
18,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cukier Waniliowy Bio (4x 8 g) 32 g - BioVegan
Dostępność

Cukier Waniliowy Bio (4x 8 g) 32 g - BioVegan

Data min. trwałości: 2029/01/31
10,99 zł
34,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Wielokwiatowy 1 kg - Gospodarstwo Rolne Andrzej Jaworski
Dostępność

Miód Wielokwiatowy 1 kg - Gospodarstwo Rolne Andrzej Jaworski

Data min. trwałości: 2029/06/06
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Stevia Puder 150 g - Zielony Listek
Dostępność

Stevia Puder 150 g - Zielony Listek

Data min. trwałości: 2028/03/05
15,08 zł
10,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
38,99 zł
77,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum
Dostępność

Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/07/31
10,69 zł
106,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kompozycja Zapachowa Piernik - Cynamon 10 ml Naturalne Aromaty
Dostępność

Kompozycja Zapachowa Piernik - Cynamon 10 ml Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/03/24
9,29 zł
92,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,29 zł
142,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2037/08/24
13,50 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/10
35,99 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/06
1,99 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/11/30
11,19 zł
22,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Jabłko i Cynamon 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Jabłko i Cynamon 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/09/15
9,29 zł
77,42 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Pomarańcza i Wanilia 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Pomarańcza i Wanilia 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/03/17
9,49 zł
94,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Pomarańcza i Limetka 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Pomarańcza i Limetka 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/11/15
9,49 zł
94,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Wanilia 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Wanilia 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/04/05
9,49 zł
94,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrol 500 g Erytrytol Intenson
Dostępność

Erytrol 500 g Erytrytol Intenson

Data min. trwałości: 2029/02/23
20,74 zł
4,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero
Dostępność

Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/27
20,99 zł
27,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
12,77 zł
25,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops