Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty o aromacie piernikowym i korzennym

Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2029/02/11
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/01/15
5,70 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Kardamon Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/06/30
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita
Dostępność

Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita

Data min. trwałości: 2027/10/24
12,80 zł
0,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/10
75,99 zł
19,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrytol Puder 350 g - Santini
Dostępność

Erytrytol Puder 350 g - Santini

Data min. trwałości: 2029/01/12
24,99 zł
7,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao o Obniżonej Zawartości Tłuszczu Bio 150 g - Biolife
Dostępność

Kakao o Obniżonej Zawartości Tłuszczu Bio 150 g - Biolife

Data min. trwałości: 2028/10/31
22,88 zł
15,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Lipowy 1,2 kg - Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Lipowy 1,2 kg - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/07/20
57,52 zł
4,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,49 zł
9,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ksylitol Puder 350 g - Santini
Dostępność

Ksylitol Puder 350 g - Santini

Data min. trwałości: 2028/12/03
21,99 zł
6,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Erytrytol 1 kg - Big Nature - Erytrol 1000 g
Dostępność

Erytrytol 1 kg - Big Nature - Erytrol 1000 g

Data min. trwałości: 2029/04/02
23,69 zł
2,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 8 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 8 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/01/06
2,40 zł
30,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/22
49,99 zł
99,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Cynamonowy Trzcinowy Bezglutenowy Bio 20 g - Amylon
Dostępność

Cukier Cynamonowy Trzcinowy Bezglutenowy Bio 20 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/18
2,29 zł
11,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 100 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 100 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/18
19,59 zł
19,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,25 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Cukier Waniliowy z Wanilią Bourbon Bio 15 g - Wodzisław
Dostępność

Cukier Waniliowy z Wanilią Bourbon Bio 15 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2027/11/30
2,09 zł
13,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/04/29
22,99 zł
76,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops