Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty o aromacie piernikowym i korzennym

Ksylitol Puder 350 g - Santini
Dostępność

Ksylitol Puder 350 g - Santini

Data min. trwałości: 2028/12/03
21,99 zł
6,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero
Dostępność

Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/27
20,99 zł
27,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop o Smaku Piernikowym 200 ml - Eterno
Dostępność

Syrop o Smaku Piernikowym 200 ml - Eterno

Data min. trwałości: 2027/09/02
15,79 zł
3,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Cynamonowo - Karmelowy 200 ml - Eterno
Dostępność

Syrop Cynamonowo - Karmelowy 200 ml - Eterno

Data min. trwałości: 2027/02/13
19,99 zł
10,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianka do Mycia Dłoni i Ciała PIERNIK 250 ml - Ziaja
Dostępność

Pianka do Mycia Dłoni i Ciała PIERNIK 250 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 100 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 100 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/18
19,59 zł
19,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Stevia Puder 150 g - Zielony Listek
Dostępność

Stevia Puder 150 g - Zielony Listek

Data min. trwałości: 2028/03/05
15,08 zł
10,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony 200 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2029/02/11
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kardamon Ziarno 40 g Dary Natury
Dostępność

Kardamon Ziarno 40 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
17,98 zł
44,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2037/08/24
13,50 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita
Dostępność

Wodorowęglan Sodu (Soda Oczyszczona) 1,3 kg - Natvita

Data min. trwałości: 2027/10/24
12,80 zł
0,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gałka Muszkatołowa Mielona Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Gałka Muszkatołowa Mielona Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/12/03
16,89 zł
56,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Eteryczny Pomarańczowy 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Olejek Eteryczny Pomarańczowy 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/02/10
16,89 zł
56,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Laska Bio 6 Sztuk - Lebensbaum
Dostępność

Cynamon Cejloński Laska Bio 6 Sztuk - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/06/30
16,39 zł
2,73 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław
Dostępność

Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,28 zł
3,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
12,77 zł
25,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 50 g Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/11/30
11,19 zł
22,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Korzenny z Cynamonem Cejlońskim 250 ml - Polska Róża
Dostępność

Syrop Korzenny z Cynamonem Cejlońskim 250 ml - Polska Róża

Data min. trwałości: 2027/06/30
14,59 zł
5,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops