Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty o aromacie piernikowym i korzennym

Piernikiem Pachnące

Zdrowe i naturalne produkty w wersji piernikowej 

Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/10
75,99 zł
19,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Lipowy 1,2 kg - Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Lipowy 1,2 kg - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/07/20
57,52 zł
4,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/22
49,99 zł
99,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
36,78 zł
18,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao w Proszku Niealkalizowane 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kakao w Proszku Niealkalizowane 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/04/30
42,99 zł
4,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Wielokwiatowy 1 kg - Gospodarstwo Rolne Andrzej Jaworski
Dostępność

Miód Wielokwiatowy 1 kg - Gospodarstwo Rolne Andrzej Jaworski

Data min. trwałości: 2029/06/06
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
38,99 zł
77,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/10
35,99 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Miód Spadziowy Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/03/24
31,99 zł
10,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Erytrytol 1 kg - Big Nature - Erytrol 1000 g
Dostępność

Erytrytol 1 kg - Big Nature - Erytrol 1000 g

Data min. trwałości: 2029/04/02
23,69 zł
2,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao o Obniżonej Zawartości Tłuszczu Bio 150 g - Biolife
Dostępność

Kakao o Obniżonej Zawartości Tłuszczu Bio 150 g - Biolife

Data min. trwałości: 2028/10/31
22,88 zł
15,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
24,99 zł
49,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrol 500 g Erytrytol Intenson
Dostępność

Erytrol 500 g Erytrytol Intenson

Data min. trwałości: 2029/02/23
20,74 zł
4,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrytol Puder 350 g - Santini
Dostępność

Erytrytol Puder 350 g - Santini

Data min. trwałości: 2029/01/12
24,99 zł
7,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/04/29
22,99 zł
76,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Kardamon Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/06/30
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do piernika – która najlepsza?

Przyprawa do piernika – która najlepsza?

16-11-2022
Do Świąt Bożego Narodzenia, zostało już niewiele czasu. Niespełna miesiąc przed wieczerzą wigilijną to idealny czas na nastawienie ciasta na staropolski piernik, które według kulinarnej tradycji wymaga leżakowania. Pamiętaj, że nie ma dobrego piernika i pierniczków bez dobrej przyprawy do piernika. W dobrej przyprawie do piernika powinny znajdować się wysokiej jakości przyprawy...

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops