Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty o aromacie piernikowym i korzennym

Obniżka
Odżywczy Balsam do Ciała KORZENNY PIERNIK 160 ml - Ziaja
Dostępność

Odżywczy Balsam do Ciała KORZENNY PIERNIK 160 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/09/30
14,49 zł
9,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kawy Kardamonowa 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Kawy Kardamonowa 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/01/28
14,39 zł
14,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,29 zł
142,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/31
14,29 zł
31,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury
Dostępność

Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
12,39 zł
41,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żel Pod Prysznic KORZENNY PIERNIK 160 ml - Ziaja
Dostępność

Żel Pod Prysznic KORZENNY PIERNIK 160 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,39 zł
7,74 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Piernikowe Kakao 100 g - Planteon
Dostępność

Piernikowe Kakao 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/10/14
12,39 zł
12,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Laska 40 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Laska 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,99 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Jasna Typ 550 BIO 1 kg - Biolife
Dostępność

Mąka Pszenna Jasna Typ 550 BIO 1 kg - Biolife

Data min. trwałości: 2027/09/10
8,92 zł
0,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cukier Waniliowy Bio (4x 8 g) 32 g - BioVegan
Dostępność

Cukier Waniliowy Bio (4x 8 g) 32 g - BioVegan

Data min. trwałości: 2029/01/31
10,99 zł
34,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum
Dostępność

Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/07/31
10,69 zł
106,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Wanilia 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Wanilia 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/04/05
9,49 zł
94,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Pomarańcza i Wanilia 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Pomarańcza i Wanilia 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/03/17
9,49 zł
94,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Pomarańcza i Limetka 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Pomarańcza i Limetka 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/11/15
9,49 zł
94,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Jabłko i Cynamon 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Jabłko i Cynamon 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/09/15
9,29 zł
77,42 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kompozycja Zapachowa Piernik - Cynamon 10 ml Naturalne Aromaty
Dostępność

Kompozycja Zapachowa Piernik - Cynamon 10 ml Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/03/24
9,29 zł
92,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sok z Cytryn NFC Bio 250 ml - Bio Planet - Sok z Cytryny Eko
Dostępność

Sok z Cytryn NFC Bio 250 ml - Bio Planet - Sok z Cytryny Eko

Data min. trwałości: 2027/04/14
8,79 zł
3,52 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,39 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Mielony 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Mielony 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
7,79 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony BIO 40 g - Batom
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony BIO 40 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/06/30
7,61 zł
19,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/01/15
5,70 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops