Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty o aromacie piernikowym i korzennym

Obniżka
Gałka Muszkatołowa Mielona Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Gałka Muszkatołowa Mielona Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/12/03
16,89 zł
56,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Laska Bio 6 Sztuk - Lebensbaum
Dostępność

Cynamon Cejloński Laska Bio 6 Sztuk - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/06/30
16,39 zł
2,73 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury
Dostępność

Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
12,39 zł
41,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kardamon Ziarno 40 g Dary Natury
Dostępność

Kardamon Ziarno 40 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
17,98 zł
44,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
24,99 zł
49,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Mielony 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Mielony 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
7,79 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Laska 40 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Laska 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,99 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 20 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 20 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/12/11
3,67 zł
18,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops