Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowe przekąski dla kibiców w marketbio

Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chipsy Nachos Kukurydziane Serowe Bezglutenowe Bio 150 g - Amaizin
Dostępność

Chipsy Nachos Kukurydziane Serowe Bezglutenowe Bio 150 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2026/12/12
10,24 zł
6,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit
Dostępność

Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/22
6,78 zł
27,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Jalapeno Czerwona Krojona 340 g (200 g) - Casa de Mexico
Dostępność

Papryka Jalapeno Czerwona Krojona 340 g (200 g) - Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2027/11/13
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Ziemne Prażone Bez Soli 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Orzechy Ziemne Prażone Bez Soli 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/31
8,89 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
KETO Snack Paluszki Czosnkowe 75 g - CambioLabs
Dostępność

KETO Snack Paluszki Czosnkowe 75 g - CambioLabs

Data min. trwałości: 2026/12/25
15,99 zł
21,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
 Chipsy Kukurydziano-Ryżowe  Papryka 50 g Benlian
Dostępność

Chipsy Kukurydziano-Ryżowe Papryka 50 g Benlian

Data min. trwałości: 2027/03/06
7,29 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Taco 20 g - Casa de Mexico
Dostępność

Przyprawa do Taco 20 g - Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2028/06/30
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa CHILLI CON CARNE 20 g -Casa de Mexico
Dostępność

Przyprawa CHILLI CON CARNE 20 g -Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2028/06/30
3,85 zł
19,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Jabłkowe z Cynamonem Szarlotka 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Chipsy Jabłkowe z Cynamonem Szarlotka 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/05/23
3,89 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/10/15
60,03 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupiące Owoce Banan Truskawka 80 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Owoce Banan Truskawka 80 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/02/16
25,99 zł
32,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Ziemniaczane Paprykowe Bio 125 g - Trafo
Dostępność

Chipsy Ziemniaczane Paprykowe Bio 125 g - Trafo

Data min. trwałości: 2027/04/24
9,99 zł
7,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Ziemniaczane z Papryką Wędzoną Bio 125 g - Trafo
Dostępność

Chipsy Ziemniaczane z Papryką Wędzoną Bio 125 g - Trafo

Data min. trwałości: 2027/04/24
9,98 zł
7,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops