Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Mąka Owsiana Bezglutenowa Bio 500 g - Simpatiko
Dostępność

Mąka Owsiana Bezglutenowa Bio 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/05/08
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Sojowy Tamari Strong Bezglutenowy Bio 500 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Strong Bezglutenowy Bio 500 ml - Lima

Data min. trwałości: 2028/02/23
41,99 zł
8,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa BIO 500 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa BIO 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
18,69 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/12/10
23,99 zł
12,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekologiczny Bulion Drobiowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital
Dostępność

Ekologiczny Bulion Drobiowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital

Data min. trwałości: 2028/01/10
7,99 zł
12,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Razowy Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/25
15,69 zł
3,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Pistacjowy Bezglutenowy Bio 180 g - Alce Nero
Dostępność

Krem Pistacjowy Bezglutenowy Bio 180 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/04/19
28,99 zł
16,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Owsiane Górskie Bezglutenowe Bio 500 g - Simpatiko
Dostępność

Płatki Owsiane Górskie Bezglutenowe Bio 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/10/09
9,65 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tahini Naturalne Bezglutenowe Bio 100% Sezamu 350 g - Primavika
Dostępność

Tahini Naturalne Bezglutenowe Bio 100% Sezamu 350 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/22
21,64 zł
6,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mehl Farine Mieszanka Mąki Bezglutenowej 1 kg - Schär
Dostępność

Mehl Farine Mieszanka Mąki Bezglutenowej 1 kg - Schär

Data min. trwałości: 2027/03/13
12,71 zł
1,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Łuskany Cały Bezglutenowy Bio 500 g - Probio
Dostępność

Groch Żółty Łuskany Cały Bezglutenowy Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/08/08
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Udon Bezglutenowy Bio 270 g (200 g) - SLIM NOODLES
Dostępność

Makaron Konjac Udon Bezglutenowy Bio 270 g (200 g) - SLIM NOODLES

Data min. trwałości: 2027/06/17
6,79 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Gryczana Bezglutenowa - 500 g Bezgluten
Dostępność

Mąka Gryczana Bezglutenowa - 500 g Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/01/13
19,08 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Sojowy Tamari 50% Mniej Soli Bezglutenowy Bio 250 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari 50% Mniej Soli Bezglutenowy Bio 250 ml - Lima

Data min. trwałości: 2028/01/12
32,99 zł
13,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Bezglutenowe 1 kg - Balviten
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe 1 kg - Balviten

Data min. trwałości: 2027/08/25
15,32 zł
1,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/06
35,98 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
43,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Biały Długoziarnisty Bezglutenowy Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Ryż Biały Długoziarnisty Bezglutenowy Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,95 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops