Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Budyń Czekoladowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon
Dostępność

Budyń Czekoladowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/06/10
4,89 zł
12,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
43,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bułka Tarta Bezglutenowa Paniermehl 300 g - Schar
Dostępność

Bułka Tarta Bezglutenowa Paniermehl 300 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/10
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki z Sorgo Niesolone Bezglutenowe Bio 100 g - Probio
Dostępność

Chrupki z Sorgo Niesolone Bezglutenowe Bio 100 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/03/23
12,19 zł
12,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bułka Tarta Bezglutenowa Bio 200 g - Biopont
Dostępność

Bułka Tarta Bezglutenowa Bio 200 g - Biopont

Data min. trwałości: 2026/12/27
11,49 zł
5,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Biała Czekolada i Truskawki Bezglutenowa 250 g - Bezgluten
Dostępność

Granola Biała Czekolada i Truskawki Bezglutenowa 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/02/27
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Razowy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Alb Gold
Dostępność

Makaron Ryżowy Razowy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Alb Gold

Data min. trwałości: 2028/01/15
12,59 zł
5,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Prażonych Orzechów Nerkowca 185 g - Primavika
Dostępność

Pasta z Prażonych Orzechów Nerkowca 185 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/16
22,11 zł
11,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 51 g (3x 17 g) - Biovegan
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 51 g (3x 17 g) - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/03/31
6,79 zł
13,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Gryczany Tagliatelle Bezglutenowy Bio 250 g - Pasta Natura
Dostępność

Makaron Gryczany Tagliatelle Bezglutenowy Bio 250 g - Pasta Natura

Data min. trwałości: 2029/04/17
17,49 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki w Czekoladzie Bez Dodatku Cukru 160 g - Pięć Przemian
Dostępność

Śliwki w Czekoladzie Bez Dodatku Cukru 160 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/02/01
22,99 zł
14,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Piekarskie Suszone Bezglutenowe Bio 7 g - BioVegan
Dostępność

Drożdże Piekarskie Suszone Bezglutenowe Bio 7 g - BioVegan

Data min. trwałości: 2027/04/30
7,29 zł
104,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Biała Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras
Dostępność

Czekolada Biała Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras

Data min. trwałości: 2027/12/13
13,49 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastka Typu Digestive Bezglutenowe 150 g - SCHAR
Dostępność

Ciastka Typu Digestive Bezglutenowe 150 g - SCHAR

Data min. trwałości: 2027/07/03
8,08 zł
5,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Pasta w Stylu Wasabi Bezglutenowa BIO 50 g - TerraSana
Dostępność

Pasta w Stylu Wasabi Bezglutenowa BIO 50 g - TerraSana

Data min. trwałości: 2027/05/23
24,19 zł
48,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops