Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety (ekologiczne, organiczne, w proszku, w kroplach, w kapsułkach itp.)

Obniżka
Kolagen Morski i Hialuron i Wit C 60 Tabletek - Intenson
Dostępność

Kolagen Morski i Hialuron i Wit C 60 Tabletek - Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/29
40,41 zł
0,67 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Spirulina Proszek BIO 100 g - Intenson
Dostępność

Spirulina Proszek BIO 100 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/25
33,17 zł
33,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Collagen Beauty Elixir 165 g - Intenson
Dostępność

Collagen Beauty Elixir 165 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/03/08
27,99 zł
16,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Elektrolity o Smaku Malina-Cytryna 16 g - Intenson
Dostępność

Elektrolity o Smaku Malina-Cytryna 16 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/02/16
4,49 zł
28,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Elektrolity o Smaku Arbuz-Bazylia 16 g - Intenson
Dostępność

Elektrolity o Smaku Arbuz-Bazylia 16 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/02/16
5,29 zł
33,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Mango-Marakuja Saszetka 11 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Mango-Marakuja Saszetka 11 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/14
5,49 zł
49,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Truskawka Saszetka 11 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Truskawka Saszetka 11 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/14
5,49 zł
49,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Pure Saszetka 10 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Pure Saszetka 10 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/06/12
5,49 zł
54,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops