Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

MIX BRANDS Sp. z o.o. .

MIX BRANDS Sp. z o.o. .

ul. Odlewnicza 7
03-231 Warszawa

 

[email protected]

Obniżka
Gorczyca Biała Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Gorczyca Biała Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,74 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,99 zł
3,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/30
4,23 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kozieradka Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
4,35 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bazylia Suszona 80 g - Big Nature
Dostępność

Bazylia Suszona 80 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/06/10
4,48 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pokrzywa Suszona Cięta 30 g - Big Nature
Dostępność

Pokrzywa Suszona Cięta 30 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
4,49 zł
14,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Gruba 600 g - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 600 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/12/31
4,87 zł
0,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tymianek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Tymianek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/16
4,89 zł
12,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
 Cebula Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Cebula Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/28
5,01 zł
5,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kminek Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Kminek Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
5,08 zł
5,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oregano Suszone 50 g - Big Nature
Dostępność

Oregano Suszone 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/02/15
5,09 zł
10,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/11
5,24 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tymianek Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Tymianek Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
5,49 zł
5,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koper Włoski Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Koper Włoski Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
5,49 zł
5,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Ostra Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Ostra Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/11/13
5,60 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Majeranek Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Majeranek Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/05/19
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Cząber Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/31
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Bazylia Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/01/15
5,70 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rozmaryn Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Rozmaryn Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/20
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cebula Suszona Grys 100 g - Big Nature
Dostępność

Cebula Suszona Grys 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/19
5,93 zł
5,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Suszony 60 g - Big Nature
Dostępność

Cząber Suszony 60 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
5,98 zł
9,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/12/31
6,08 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Cayenne Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Cayenne Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,09 zł
6,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

 

 

 

 

 

MIX BRANDS Sp. z o.o. - Producent Wysokiej Jakości Zdrowej Żywności

O producencie MIX BRANDS Sp. z o.o.

MIX BRANDS Sp. z o.o. to renomowany producent, specjalizujący się w wytwarzaniu zdrowej żywności oraz wysokiej jakości produktów naturalnych. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment artykułów, które odpowiadają na potrzeby klientów dbających o zdrowy styl życia. Dzięki starannemu doborowi surowców i doświadczeniu w produkcji gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.

Oferta produktowa Big Nature

Marka Big Nature jest doskonale znana z szerokiej gamy produktów, obejmującej:

  • Tymianek Suszony 40 g - przyprawa niezbędna w każdej kuchni.
  • Ksylitol Fiński 1 kg - zdrowa alternatywa dla cukru.
  • Płatki Owsiane Bio 400 g - idealne na zdrowe śniadanie.
  • Herbata MATCHA GREEN 50 g - znakomity wybór dla miłośników herbaty.
  • Sól Morska Drobna 600 g - nieodzowna w kuchennych eksperymentach.
  • BIO Olej OMEGA 3-6-9 Tłoczony na Zimno 250 ml - doskonały dodatek do każdej diety.
  • Herbata Czarna SUPERIOR GRZANIEC ZAMKOWY 100 g - idealna na chłodne wieczory.
  • Olejek Kosmetyczny Jojoba 50 ml - do codziennej pielęgnacji skóry.
  • Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - bogata w składniki odżywcze.
  • Orzechy Nerkowca 1 kg - źródło białka i zdrowych tłuszczów.
  • Pasta z Migdałów 250 g - do smarowania pieczywa i przyrządzania deserów.
  • Herbata Czarna SUPERIOR KOMINKOWY CZAR 50 g - idealna do relaksu.
  • Przyprawa Zielone Szaleństwo Młynek 38 g - wprowadzi świeżość do każdej potrawy.
  • Żurawina Suszona Cięta 150 g - smaczna przekąska i doskonały dodatek do musli.
  • Sól Himalajska Różowa 600 g - naturalne wzbogacenie smaku potraw.

Wysokiej jakości oleje i przyprawy

MIX BRANDS Sp. z o.o. oferuje również szeroki wybór olejów tłoczonych na zimno oraz przypraw. Cechują się one wyjątkową jakością i smakiem, które z pewnością wzbogacą każdą potrawę w zdrowej kuchni.

Produkty naturalne i szeroki wybór świec

MIX BRANDS Sp. z o.o. oferuje nie tylko produkty spożywcze, ale także naturalne świece sojowe o różnych zapachach, takich jak lawenda i pomarańcza, które tworzą relaksującą atmosferę w każdym domu.

Dbaj o zdrowie z MIX BRANDS Sp. z o.o.

Zainspiruj się naszą ofertą wysokiej jakości zdrowej żywności i wprowadź zdrowe nawyki do swojej kuchni. Wybierając produkty BIO i naturalne, dbasz o swoje dobre samopoczucie oraz ochronę środowiska.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops