Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

MIX BRANDS Sp. z o.o. .

Obniżka
Przyprawa Podwójny Czosnek Bez Soli 100 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Podwójny Czosnek Bez Soli 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Karkówki Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Karkówki Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,91 zł
5,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona Uniwersalna Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona Uniwersalna Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,93 zł
5,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Ryb Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Ryb Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,93 zł
5,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna Superior Grzaniec Zamkowy 50 g - Big Nature
Dostępność

Herbata Czarna Superior Grzaniec Zamkowy 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,37 zł
22,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona Oolong Dla Babci 50 g - Big Nature
Dostępność

Herbata Zielona Oolong Dla Babci 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,37 zł
22,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona SPOKOJNY SEN 50 g - Big Nature
Dostępność

Herbata Zielona SPOKOJNY SEN 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/31
11,37 zł
22,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siarczan Magnezu Sól Gorzka Epsom 1 kg - Mix Brands
Dostępność

Siarczan Magnezu Sól Gorzka Epsom 1 kg - Mix Brands

Data min. trwałości: 2031/03/05
11,39 zł
1,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna SUPERIOR KOMINKOWY CZAR 50 g - Big Nature
Dostępność

Herbata Czarna SUPERIOR KOMINKOWY CZAR 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
9,00 zł
18,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Bakaliowa "Power Protein" 200 g - Big Nature
Dostępność

Mieszanka Bakaliowa "Power Protein" 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,59 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Bakaliowa "Power Brain" 200 g - Big Nature
Dostępność

Mieszanka Bakaliowa "Power Brain" 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/03/31
11,62 zł
5,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tauryna 250 g - Big Nature
Dostępność

Tauryna 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/01/18
11,88 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Kebaba Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Kebaba Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,90 zł
5,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona SŁODKIE PRZEBUDZENIE 50 g - Big Nature
Dostępność

Herbata Zielona SŁODKIE PRZEBUDZENIE 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,98 zł
23,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
12,48 zł
12,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,87 zł
12,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Pieprz Czarny Ziarno 160 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Pieprz Czarny Ziarno 160 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/05/31
12,98 zł
8,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Biała ENERGIA ŻYWIOŁÓW 30 g - Big Nature
Dostępność

Herbata Biała ENERGIA ŻYWIOŁÓW 30 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,30 zł
44,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona 100 g - Big Nature
Dostępność

Miechunka Suszona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/20
13,48 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Bambusowy 250 g Big Nature
Dostępność

Błonnik Bambusowy 250 g Big Nature

Data min. trwałości: 2029/03/20
13,88 zł
5,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Bakaliowa "KETO DIET" 200 g - Big Nature
Dostępność

Mieszanka Bakaliowa "KETO DIET" 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,89 zł
6,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Suszona Biała 200 g - Big Nature
Dostępność

Morwa Suszona Biała 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/07
13,98 zł
6,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna Superior Rozgrzewająca Woń 50 g - Big Nature
Dostępność

Herbata Czarna Superior Rozgrzewająca Woń 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,98 zł
27,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa Bio 550 g - Big Nature
Dostępność

Mąka Kokosowa Bio 550 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,09 zł
2,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

 

 

 

 

 

MIX BRANDS Sp. z o.o. - Producent Wysokiej Jakości Zdrowej Żywności

O producencie MIX BRANDS Sp. z o.o.

MIX BRANDS Sp. z o.o. to renomowany producent, specjalizujący się w wytwarzaniu zdrowej żywności oraz wysokiej jakości produktów naturalnych. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment artykułów, które odpowiadają na potrzeby klientów dbających o zdrowy styl życia. Dzięki starannemu doborowi surowców i doświadczeniu w produkcji gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.

Oferta produktowa Big Nature

Marka Big Nature jest doskonale znana z szerokiej gamy produktów, obejmującej:

  • Tymianek Suszony 40 g - przyprawa niezbędna w każdej kuchni.
  • Ksylitol Fiński 1 kg - zdrowa alternatywa dla cukru.
  • Płatki Owsiane Bio 400 g - idealne na zdrowe śniadanie.
  • Herbata MATCHA GREEN 50 g - znakomity wybór dla miłośników herbaty.
  • Sól Morska Drobna 600 g - nieodzowna w kuchennych eksperymentach.
  • BIO Olej OMEGA 3-6-9 Tłoczony na Zimno 250 ml - doskonały dodatek do każdej diety.
  • Herbata Czarna SUPERIOR GRZANIEC ZAMKOWY 100 g - idealna na chłodne wieczory.
  • Olejek Kosmetyczny Jojoba 50 ml - do codziennej pielęgnacji skóry.
  • Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - bogata w składniki odżywcze.
  • Orzechy Nerkowca 1 kg - źródło białka i zdrowych tłuszczów.
  • Pasta z Migdałów 250 g - do smarowania pieczywa i przyrządzania deserów.
  • Herbata Czarna SUPERIOR KOMINKOWY CZAR 50 g - idealna do relaksu.
  • Przyprawa Zielone Szaleństwo Młynek 38 g - wprowadzi świeżość do każdej potrawy.
  • Żurawina Suszona Cięta 150 g - smaczna przekąska i doskonały dodatek do musli.
  • Sól Himalajska Różowa 600 g - naturalne wzbogacenie smaku potraw.

Wysokiej jakości oleje i przyprawy

MIX BRANDS Sp. z o.o. oferuje również szeroki wybór olejów tłoczonych na zimno oraz przypraw. Cechują się one wyjątkową jakością i smakiem, które z pewnością wzbogacą każdą potrawę w zdrowej kuchni.

Produkty naturalne i szeroki wybór świec

MIX BRANDS Sp. z o.o. oferuje nie tylko produkty spożywcze, ale także naturalne świece sojowe o różnych zapachach, takich jak lawenda i pomarańcza, które tworzą relaksującą atmosferę w każdym domu.

Dbaj o zdrowie z MIX BRANDS Sp. z o.o.

Zainspiruj się naszą ofertą wysokiej jakości zdrowej żywności i wprowadź zdrowe nawyki do swojej kuchni. Wybierając produkty BIO i naturalne, dbasz o swoje dobre samopoczucie oraz ochronę środowiska.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops