Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

MIX BRANDS Sp. z o.o. .

Witamina C Kwas L-Askorbinowy 250 g - Big Nature
Dostępność

Witamina C Kwas L-Askorbinowy 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/27
14,09 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Gruba 2,2 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 2,2 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,48 zł
0,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Popcorn Ziarno 1 kg - Big Nature
Dostępność

Popcorn Ziarno 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,98 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Kalcynowana 1 kg - Big Nature
Dostępność

Soda Kalcynowana 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,00 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona Garam Masala Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona Garam Masala Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
14,73 zł
7,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Sól Himalajska Ziołowa Młynek 139 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Sól Himalajska Ziołowa Młynek 139 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,98 zł
8,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 250 ml - Big Nature
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
15,29 zł
6,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature
Dostępność

Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Agawy Blue Webber Dark Bio 340 g - Big Nature
Dostępność

Syrop z Agawy Blue Webber Dark Bio 340 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/11/30
12,59 zł
3,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pistacje Prażone Solone 150 g - Big Nature
Dostępność

Pistacje Prażone Solone 150 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,99 zł
10,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona Curry Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona Curry Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
16,29 zł
8,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Drobna 2,2 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobna 2,2 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
16,59 zł
0,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Kokosowy Bio 350 g - Big Nature
Dostępność

Cukier Kokosowy Bio 350 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/31
13,19 zł
3,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Big Nature
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2026/12/31
16,69 zł
6,68 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Ostropestu Tłoczony na Zimno 250 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Ostropestu Tłoczony na Zimno 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,89 zł
6,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/08
17,79 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature
Dostępność

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,82 zł
8,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Czarna SUPERIOR GRZANIEC ZAMKOWY 100 g - Big Nature
Dostępność

Herbata Czarna SUPERIOR GRZANIEC ZAMKOWY 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
18,29 zł
18,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata MATCHA GREEN 100 g - Big Nature
Dostępność

Herbata MATCHA GREEN 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/11/30
18,29 zł
18,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Big Nature
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/09
18,99 zł
1,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 1 kg - Big Nature
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/11/04
19,19 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały 250 g - Big Nature
Dostępność

Migdały 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/20
19,29 zł
7,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Pestek Dyni BIO Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Pestek Dyni BIO Tłoczony Na Zimno 100 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,69 zł
19,69 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

 

 

 

 

 

MIX BRANDS Sp. z o.o. - Producent Wysokiej Jakości Zdrowej Żywności

O producencie MIX BRANDS Sp. z o.o.

MIX BRANDS Sp. z o.o. to renomowany producent, specjalizujący się w wytwarzaniu zdrowej żywności oraz wysokiej jakości produktów naturalnych. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment artykułów, które odpowiadają na potrzeby klientów dbających o zdrowy styl życia. Dzięki starannemu doborowi surowców i doświadczeniu w produkcji gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.

Oferta produktowa Big Nature

Marka Big Nature jest doskonale znana z szerokiej gamy produktów, obejmującej:

  • Tymianek Suszony 40 g - przyprawa niezbędna w każdej kuchni.
  • Ksylitol Fiński 1 kg - zdrowa alternatywa dla cukru.
  • Płatki Owsiane Bio 400 g - idealne na zdrowe śniadanie.
  • Herbata MATCHA GREEN 50 g - znakomity wybór dla miłośników herbaty.
  • Sól Morska Drobna 600 g - nieodzowna w kuchennych eksperymentach.
  • BIO Olej OMEGA 3-6-9 Tłoczony na Zimno 250 ml - doskonały dodatek do każdej diety.
  • Herbata Czarna SUPERIOR GRZANIEC ZAMKOWY 100 g - idealna na chłodne wieczory.
  • Olejek Kosmetyczny Jojoba 50 ml - do codziennej pielęgnacji skóry.
  • Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - bogata w składniki odżywcze.
  • Orzechy Nerkowca 1 kg - źródło białka i zdrowych tłuszczów.
  • Pasta z Migdałów 250 g - do smarowania pieczywa i przyrządzania deserów.
  • Herbata Czarna SUPERIOR KOMINKOWY CZAR 50 g - idealna do relaksu.
  • Przyprawa Zielone Szaleństwo Młynek 38 g - wprowadzi świeżość do każdej potrawy.
  • Żurawina Suszona Cięta 150 g - smaczna przekąska i doskonały dodatek do musli.
  • Sól Himalajska Różowa 600 g - naturalne wzbogacenie smaku potraw.

Wysokiej jakości oleje i przyprawy

MIX BRANDS Sp. z o.o. oferuje również szeroki wybór olejów tłoczonych na zimno oraz przypraw. Cechują się one wyjątkową jakością i smakiem, które z pewnością wzbogacą każdą potrawę w zdrowej kuchni.

Produkty naturalne i szeroki wybór świec

MIX BRANDS Sp. z o.o. oferuje nie tylko produkty spożywcze, ale także naturalne świece sojowe o różnych zapachach, takich jak lawenda i pomarańcza, które tworzą relaksującą atmosferę w każdym domu.

Dbaj o zdrowie z MIX BRANDS Sp. z o.o.

Zainspiruj się naszą ofertą wysokiej jakości zdrowej żywności i wprowadź zdrowe nawyki do swojej kuchni. Wybierając produkty BIO i naturalne, dbasz o swoje dobre samopoczucie oraz ochronę środowiska.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops