Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Napoje Roślinne, Alternatywa Mleka i Śmietany

Zagęszczony Produkt Owsiany Bio 200 Ml - UHT  Natumi
Dostępność

Zagęszczony Produkt Owsiany Bio 200 Ml - UHT Natumi

Data min. trwałości: 2026/12/08
5,54 zł
2,77 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 1 l - Lovege
Dostępność

Napój Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 1 l - Lovege

Data min. trwałości: 2027/06/09
9,49 zł
0,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka
Dostępność

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka

Data min. trwałości: 2027/07/03
6,98 zł
0,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Barista Bez Dodatku Cukru 500 ml - Inka
Dostępność

Napój Owsiany Barista Bez Dodatku Cukru 500 ml - Inka

Data min. trwałości: 2027/05/18
7,39 zł
1,48 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój z Orzechów Nerkowca Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój z Orzechów Nerkowca Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2026/12/12
15,78 zł
1,58 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 200 ml - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 200 ml - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/06/10
6,23 zł
3,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Orkiszowo- Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Natumi
Dostępność

Napój Orkiszowo- Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/08
15,29 zł
1,53 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops