Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Napoje Roślinne, Alternatywa Mleka i Śmietany

Napój z Orzechów Nerkowca Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój z Orzechów Nerkowca Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2026/12/12
15,78 zł
1,58 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Owsiany Matcha BIO Bez Dodatku Cukru 1 l - Allos
Dostępność

Napój Owsiany Matcha BIO Bez Dodatku Cukru 1 l - Allos

Data min. trwałości: 2027/04/21
16,09 zł
1,61 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój z Konopi Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój z Konopi Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/12/04
17,09 zł
1,71 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Migdałowy Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/06/09
13,74 zł
1,37 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Polecamy
Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bezglutenowy Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/08/10
12,77 zł
1,28 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Owsiany z Matchą z Dodatkiem Wapnia 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany z Matchą z Dodatkiem Wapnia 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/01/20
18,99 zł
1,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem Kokosowy do Ubijania Bio Puszka 400 ml - Amaizin
Dostępność

Krem Kokosowy do Ubijania Bio Puszka 400 ml - Amaizin

Data min. trwałości: 2027/06/21
21,99 zł
5,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany w Proszku Bezglutenowy Bio 300 g - Pięć Przemian
Dostępność

Napój Owsiany w Proszku Bezglutenowy Bio 300 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/02/10
24,31 zł
8,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops