Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Napoje Roślinne, Alternatywa Mleka i Śmietany

Napój Orkiszowy Naturalny Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Orkiszowy Naturalny Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/24
11,49 zł
1,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Ryżowo-Kokosowy z Matchą Bez Dodatku Cukru BIO 1 L - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowo-Kokosowy z Matchą Bez Dodatku Cukru BIO 1 L - Natumi

Data min. trwałości: 2026/12/04
11,49 zł
1,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/06/15
11,72 zł
1,17 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,68 zł
0,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/12
12,19 zł
1,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany z Soją Barista Bio 1 L  UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany z Soją Barista Bio 1 L UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/02/26
9,79 zł
0,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Migdałowy Barista Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - Natumi
Dostępność

Napój Migdałowy Barista Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - Natumi

Data min. trwałości: 2027/01/20
12,39 zł
1,24 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Napój Sojowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - The Bridge
Dostępność

Napój Sojowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - The Bridge

Data min. trwałości: 2027/05/05
12,49 zł
1,25 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Omega-3 Bez Dodatku Cukru  Bio 1 l - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Omega-3 Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/23
9,52 zł
0,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT  - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/02/23
9,67 zł
0,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Ryżowy z Migdałami Bezglutenowy BIO 1L - Vitariz Alinor
Dostępność

Napój Ryżowy z Migdałami Bezglutenowy BIO 1L - Vitariz Alinor

Data min. trwałości: 2027/04/17
13,09 zł
1,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Owsiany Bio 1 l - Isola Bio
Dostępność

Napój Owsiany Bio 1 l - Isola Bio

Data min. trwałości: 2026/11/29
13,59 zł
1,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Ryżowy z Kokosem Bio 1 l - The Bridge
Dostępność

Napój Ryżowy z Kokosem Bio 1 l - The Bridge

Data min. trwałości: 2027/04/21
13,89 zł
1,39 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/13
11,21 zł
1,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Owsiany Barista 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany Barista 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/07/10
14,49 zł
1,45 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój z Orzechów Nerkowca Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - Natumi
Dostępność

Napój z Orzechów Nerkowca Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - Natumi

Data min. trwałości: 2027/05/11
14,59 zł
1,46 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiano - Migdałowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiano - Migdałowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/22
14,69 zł
1,47 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Owsiany Barista o Smaku Karmelowym 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany Barista o Smaku Karmelowym 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/06/05
14,89 zł
1,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Owsiany Barista o Smaku Popcornu 1 l - Oatly
Dostępność

Napój Owsiany Barista o Smaku Popcornu 1 l - Oatly

Data min. trwałości: 2027/06/22
14,89 zł
1,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge
Dostępność

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge

Data min. trwałości: 2027/07/26
12,59 zł
1,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Orkiszowo- Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Natumi
Dostępność

Napój Orkiszowo- Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/08
15,29 zł
1,53 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops