Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Napoje Roślinne, Alternatywa Mleka i Śmietany

Obniżka
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka
Dostępność

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka

Data min. trwałości: 2027/07/03
6,98 zł
0,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lovege Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Sante
Dostępność

Lovege Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/06
8,29 zł
0,83 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Barista Bez Dodatku Cukru 1l - LOVEGE
Dostępność

Napój Owsiany Barista Bez Dodatku Cukru 1l - LOVEGE

Data min. trwałości: 2027/08/19
7,34 zł
0,73 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Omega-3 Bez Dodatku Cukru  Bio 1 l - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Omega-3 Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/23
9,52 zł
0,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zagęszczony Produkt Kokosowy Bezglutenowy Bio 200 ml - Natumi
Dostępność

Zagęszczony Produkt Kokosowy Bezglutenowy Bio 200 ml - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/20
8,29 zł
4,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 200 ml - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 200 ml - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/06/10
6,23 zł
3,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem Kokosowy do Ubijania Bio Puszka 400 ml - Amaizin
Dostępność

Krem Kokosowy do Ubijania Bio Puszka 400 ml - Amaizin

Data min. trwałości: 2027/06/21
21,99 zł
5,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Owsiany Bio 1 l - Isola Bio
Dostępność

Napój Owsiany Bio 1 l - Isola Bio

Data min. trwałości: 2026/11/29
13,59 zł
1,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój z Orzechów Nerkowca Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój z Orzechów Nerkowca Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2026/12/12
15,78 zł
1,58 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 500 ml UHT - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 500 ml UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/09/11
8,69 zł
1,74 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany z Soją Barista Bio 1 L  UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany z Soją Barista Bio 1 L UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/02/26
9,79 zł
0,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiano - Migdałowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiano - Migdałowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/22
14,69 zł
1,47 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT  - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Bezglutenowy Bio 1 L UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/02/23
9,67 zł
0,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój z Konopi Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój z Konopi Niesłodzony Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/12/04
17,09 zł
1,71 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/06/15
11,72 zł
1,17 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Ryżowy z Kokosem Bio 1 l - The Bridge
Dostępność

Napój Ryżowy z Kokosem Bio 1 l - The Bridge

Data min. trwałości: 2027/04/21
13,89 zł
1,39 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Jaglany Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/13
11,21 zł
1,12 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Migdałowy Bio 1 l UHT - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bio 1 l UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/06/09
13,74 zł
1,37 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śmietanka Migdałowa UHT Bio 200 ml - Ecomil
Dostępność

Śmietanka Migdałowa UHT Bio 200 ml - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/08/14
9,69 zł
4,85 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops