Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Napoje Roślinne, Alternatywa Mleka i Śmietany

Oferta-miesiaca
Napój Sojowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - The Bridge
Dostępność

Napój Sojowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - The Bridge

Data min. trwałości: 2027/05/05
12,49 zł
1,25 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany z Soją Barista Bio 1 L  UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany z Soją Barista Bio 1 L UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/02/26
9,79 zł
0,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Migdałowy Barista Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - Natumi
Dostępność

Napój Migdałowy Barista Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - Natumi

Data min. trwałości: 2027/01/20
12,39 zł
1,24 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Owsiano - Waniliowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/12
12,19 zł
1,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,68 zł
0,87 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowo - Kokosowy Bezglutenowy Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/06/15
11,72 zł
1,17 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Orkiszowy Naturalny Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Orkiszowy Naturalny Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/24
11,49 zł
1,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Ryżowo-Kokosowy z Matchą Bez Dodatku Cukru BIO 1 L - Natumi
Dostępność

Napój Ryżowo-Kokosowy z Matchą Bez Dodatku Cukru BIO 1 L - Natumi

Data min. trwałości: 2026/12/04
11,49 zł
1,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Barista Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge
Dostępność

Napój Owsiany Barista Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - The Bridge

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,01 zł
0,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Berief
Dostępność

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Berief

Data min. trwałości: 2027/03/19
8,23 zł
0,82 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Barista Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Barista Bez Dodatku Cukru Bio 1 L - Natumi

Data min. trwałości: 2026/11/18
10,89 zł
1,09 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śmietanka Migdałowa UHT Bio 200 ml - Ecomil
Dostępność

Śmietanka Migdałowa UHT Bio 200 ml - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/08/14
9,69 zł
4,85 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Obniżka
Napój Sojowy Naturalny Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Natumi
Dostępność

Napój Sojowy Naturalny Bez Dodatku Cukru Bio 1 l UHT - Natumi

Data min. trwałości: 2027/03/25
9,49 zł
0,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Bio BEZ DODATKU CUKRU 1 L  - Natumi
Dostępność

Napój Owsiany Bio BEZ DODATKU CUKRU 1 L - Natumi

Data min. trwałości: 2027/05/08
7,50 zł
0,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Barista 1 L - Inka
Dostępność

Napój Owsiany Barista 1 L - Inka

Data min. trwałości: 2027/03/30
7,50 zł
0,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Berief
Dostępność

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 1 l - Berief

Data min. trwałości: 2027/05/18
9,49 zł
0,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 1 l - Lovege
Dostępność

Napój Orzech Laskowy Bez Dodatku Cukru 1 l - Lovege

Data min. trwałości: 2027/06/09
9,49 zł
0,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Owsiany Barista Bez Dodatku Cukru 1l - LOVEGE
Dostępność

Napój Owsiany Barista Bez Dodatku Cukru 1l - LOVEGE

Data min. trwałości: 2027/08/19
7,34 zł
0,73 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Migdałowy Barista Bez Cukru 1 l - Inka
Dostępność

Napój Migdałowy Barista Bez Cukru 1 l - Inka

Data min. trwałości: 2027/02/21
9,29 zł
0,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka
Dostępność

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka

Data min. trwałości: 2027/07/03
6,98 zł
0,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 500 ml UHT - Ecomil
Dostępność

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukru Bio 500 ml UHT - Ecomil

Data min. trwałości: 2027/09/11
8,69 zł
1,74 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops