Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dania Gotowe i Zupy

Dania Gotowe i Zupy

Szybki posiłek także może być zdrowy! Ekologiczne gotowe dania to kolejna propozycja w bogatych katalogach MarketBio. Zadbaliśmy o dużą różnorodność, aby każdy bez problemu znalazł coś dla siebie. Spore możliwości wyboru pozwalają skomponować jadłospis na więcej dni, co pozwoli zaoszczędzić nieco czasu na bardziej potrzebne w danym momencie zajęcia. Zatroszczyliśmy się również o przyjazną dla portfela cenę produktów. Dzięki temu można kupić obiad zarówno dla jednej osoby, jak i dla całej rodziny. Zdecydować można się m.in. na dania gotowe ekologiczne, kiełbaski, zupy oraz aromatyczne przekąski.

BESTSELLER
Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso
Dostępność

Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso

Data min. trwałości: 2028/07/31
4,87 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kostka Sojowa 150 g - Bjos
Dostępność

Kostka Sojowa 150 g - Bjos

Data min. trwałości: 2027/12/30
4,66 zł
3,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kotlety Sojowe 150 g - Bjos
Dostępność

Kotlety Sojowe 150 g - Bjos

Data min. trwałości: 2028/02/28
6,79 zł
4,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Spody do Pizzy Orkiszowe Bio 2 Sztuki (260 g) - Casa Della Piada
Dostępność

Spody do Pizzy Orkiszowe Bio 2 Sztuki (260 g) - Casa Della Piada

Data min. trwałości: 2026/10/25
9,12 zł
3,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,39 zł
2,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml -  Kowalewski
Dostępność

Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/03/31
9,59 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasolka w Sosie Pomidorowym Bio 360 g -  Bio Planet
Dostępność

Fasolka w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,69 zł
2,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland
Dostępność

Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,69 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurek Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Żurek Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,79 zł
3,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tofu Curry z Kokosem 440 g - Vega Up
Dostępność

Tofu Curry z Kokosem 440 g - Vega Up

Data min. trwałości: 2028/07/27
10,16 zł
2,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio
Dostępność

Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/05
7,85 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Flaczki Wegańskie z Boczniaków 390 g - Vega Up
Dostępność

Flaczki Wegańskie z Boczniaków 390 g - Vega Up

Data min. trwałości: 2028/03/18
10,51 zł
2,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Proteinowy w Kubku z Warzywami 110g Better Than Rice
Dostępność

Ryż Proteinowy w Kubku z Warzywami 110g Better Than Rice

Data min. trwałości: 2028/04/07
10,94 zł
9,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Tempeh Naturalny BIO Wegański 300 g - Bio Planet (COLD)
Dostępność

Tempeh Naturalny BIO Wegański 300 g - Bio Planet (COLD)

Data min. trwałości: 2026/11/12
10,98 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz Czerwony Koncentrat 300 ml - Symbol Smaku
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat 300 ml - Symbol Smaku

Data min. trwałości: 2027/06/21
11,09 zł
3,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groszek Ptysiowy Orkiszowy Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania
Dostępność

Groszek Ptysiowy Orkiszowy Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/02/28
11,49 zł
16,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groszek Owsiany Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania
Dostępność

Groszek Owsiany Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,49 zł
16,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola a'la po Bretońsku 480 g - Primavika
Dostępność

Fasola a'la po Bretońsku 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/16
11,58 zł
2,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - BioFood
Dostępność

Zakwas z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/09/19
11,59 zł
2,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Orientalne smaki ekologicznych gotowych dań

Dania gotowe ekologiczne ze sklepu MarketBio nie ograniczają się jedynie do potraw znanych z naszego regionu. Oferujemy smaki z całego świata, np. seitan w zalewie, falafel, soczewicę w curry czy też kurczaka w sosie słodko-kwaśnym. Tego typu menu można uzupełnić o: przepyszną fasolę w sosie pomidorowym, grzybowego strogonowa oraz smakowite zestawy makaronowe w kubku. Na tym zresztą wybór ekologicznych gotowych dań się nie kończy. W ręce naszych klientów oddajemy dziesiątki produktów i dbamy o stały napływ ciekawych propozycji, abyś nieustannie mógł zaskakiwać bliskich nowymi aromatami oraz unikał kulinarnej rutyny.

Wybierz ekologiczne przekąski w formie gotowych dań

Od jedzenia przede wszystkim oczekuje się, aby było smaczne, a ten warunek dania gotowe ekologiczne spełniają w 100%. Nasze produkty mają jeszcze jedną zaletę, której próżno szukać w wielu innych, tego typu potrawach. Dbamy o ich maksymalnie naturalny charakter. Potrawy powstają na bazie bio składników pochodzących z ekologicznych upraw. Nad ich naturalnym charakterem czuwają specjalne instytucje, które dopiero po spełnieniu rygorystycznych norm przyznają odpowiednie atesty. Dzięki temu ekologiczne gotowe dania z jednej strony posiadają wyjątkowy smak, a z drugiej pozostają maksymalnie przyjazne dla ludzkiego organizmu.

Wysokiej jakości ekologiczne dania gotowe z mięsa

Mięso jest wymagającym produktem. Należy je przygotowywać z dużą troską, aby cieszyło podniebienie aromatem, formą oraz strukturą. Udało nam się to osiągnąć. Aby się o tym przekonać, wystarczy wybrać jedną z pysznych kiełbas. Świetnie sprawdzi się poza tym bekon do jajecznicy oraz karkówka na soli morskiej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystując mięsne produkty, stworzyć obiady dwudaniowe, bo w katalogach posiadamy również bardzo smaczne zupy oraz koncentraty. Zdecydować można się na popularną pomidorową, żurek i barszcz lub skierować swój wzrok na nieco inne aromaty, jak bezglutenowa zupa gryczana.

Mamy propozycje dla wegan - ekologiczne gotowe dania od MarketBio

Wegetarianie i weganie w sklepie MarketBio nie powinny narzekać na brak interesującej oferty. Specjalnie z myślą o nich stworzyliśmy gamę produktów, które nie są pochodzenia zwierzęcego. Dotyczy to również ekologicznych gotowych dań. Lista jest naprawdę długa. Obejmuje m.in.: tortille warzywne, kotlety sojowe, burgery, bigos oraz specjalne steki. Można je połączyć z równie pysznym tofu przyprawionym na różne sposoby. Dostępne są zarówno wersje o ostrym, jak i łagodnym smaku. Przy okazji tofu należy do produktów niskokalorycznych, a więc sprawdzi się podczas diety. W razie wątpliwości w doborze produktów pomogą nasi dietetycy.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops