Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dania Gotowe i Zupy

Roślinny Zamiennik Jajek 102 g - Veegs
Dostępność

Roślinny Zamiennik Jajek 102 g - Veegs

Data min. trwałości: 2027/05/01
19,69 zł
19,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polecamy
Spody do Pizzy Bezglutenowe 2x 150 g - Schar
Dostępność

Spody do Pizzy Bezglutenowe 2x 150 g - Schar

Data min. trwałości: 2026/12/05
15,61 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury
Dostępność

Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ninja: Ryż, Kurczak, Sos Curry 420 g - Joyfood
Dostępność

Ninja: Ryż, Kurczak, Sos Curry 420 g - Joyfood

Data min. trwałości: 2027/06/30
22,99 zł
5,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liofilizowany Bigos EKO 80 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowany Bigos EKO 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/01/04
25,98 zł
32,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion z Kurczaka w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural
Dostępność

Bulion z Kurczaka w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural

Data min. trwałości: 2027/03/25
26,99 zł
2,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Warzywny w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural
Dostępność

Bulion Warzywny w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural

Data min. trwałości: 2027/02/16
26,99 zł
2,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kotlety Sojowe a la Schabowe Duża Paka 800 g - Bona Vita
Dostępność

Kotlety Sojowe a la Schabowe Duża Paka 800 g - Bona Vita

Data min. trwałości: 2027/07/09
27,82 zł
3,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu
Dostępność

Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu

Data min. trwałości: 2027/03/30
34,99 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka po Królewsku z Grzybami Bio 900 ml - Delikatna.Bio
Dostępność

Fasolka po Królewsku z Grzybami Bio 900 ml - Delikatna.Bio

Data min. trwałości: 2027/12/07
52,36 zł
5,82 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops