Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dania Gotowe i Zupy

Kotlety Sojowe 150 g - Bjos
Dostępność

Kotlety Sojowe 150 g - Bjos

Data min. trwałości: 2028/02/28
6,79 zł
4,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kostka Sojowa 150 g - Bjos
Dostępność

Kostka Sojowa 150 g - Bjos

Data min. trwałości: 2027/12/30
4,66 zł
3,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/03/14
11,79 zł
2,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gołąbki Wegetariańskie z Kaszą Jaglaną 480 g - Primavika
Dostępność

Gołąbki Wegetariańskie z Kaszą Jaglaną 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/21
14,59 zł
2,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio
Dostępność

Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/05
7,85 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski

Data min. trwałości: 2028/11/30
14,19 zł
4,43 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tortilla Orkiszowa Piadina Bio 260 g - La Bio Idea
Dostępność

Tortilla Orkiszowa Piadina Bio 260 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2027/01/16
18,19 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml -  Kowalewski
Dostępność

Żurek Jaglany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 Ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/03/31
9,59 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
10,69 zł
3,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola w Sosie Pomidorowym Bezglutenowa 440 g - Primavika
Dostępność

Fasola w Sosie Pomidorowym Bezglutenowa 440 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/18
12,69 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops