Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dania Gotowe i Zupy

Obniżka
Ninja: Ryż, Kurczak, Sos Curry 420 g - Joyfood
Dostępność

Ninja: Ryż, Kurczak, Sos Curry 420 g - Joyfood

Data min. trwałości: 2027/06/30
22,99 zł
5,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury
Dostępność

Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland
Dostępność

Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,69 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka po Królewsku z Grzybami Bio 900 ml - Delikatna.Bio
Dostępność

Fasolka po Królewsku z Grzybami Bio 900 ml - Delikatna.Bio

Data min. trwałości: 2027/12/07
52,36 zł
5,82 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groszek Owsiany Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania
Dostępność

Groszek Owsiany Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,49 zł
16,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/08/04
11,69 zł
11,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liofilizowany Bigos EKO 80 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowany Bigos EKO 80 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/01/04
25,98 zł
32,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liofilizowana Kasza Gryczana Prażona Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowana Kasza Gryczana Prażona Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/03/02
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops