Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dania Gotowe i Zupy

Gołąbki Wegetariańskie z Kaszą Jaglaną 480 g - Primavika
Dostępność

Gołąbki Wegetariańskie z Kaszą Jaglaną 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/21
14,59 zł
2,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
14,39 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Flaczki Wegańskie z Boczniaków 390 g - Vega Up
Dostępność

Flaczki Wegańskie z Boczniaków 390 g - Vega Up

Data min. trwałości: 2028/03/18
10,51 zł
2,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kotlety Sojowe a la Schabowe Duża Paka 800 g - Bona Vita
Dostępność

Kotlety Sojowe a la Schabowe Duża Paka 800 g - Bona Vita

Data min. trwałości: 2027/07/09
27,82 zł
3,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Warzywny w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural
Dostępność

Bulion Warzywny w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural

Data min. trwałości: 2027/02/16
26,99 zł
2,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Kostka Ziołowe 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Kostka Ziołowe 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/06/15
15,49 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Roślinny Zamiennik Jajek 102 g - Veegs
Dostępność

Roślinny Zamiennik Jajek 102 g - Veegs

Data min. trwałości: 2027/05/01
19,69 zł
19,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Kostka z Czarnuszką 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Kostka z Czarnuszką 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/20
14,39 zł
5,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Kostka z Czosnkiem 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Kostka z Czosnkiem 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/12
15,49 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion z Kurczaka w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural
Dostępność

Bulion z Kurczaka w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural

Data min. trwałości: 2027/03/25
26,99 zł
2,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tofu Curry z Kokosem 440 g - Vega Up
Dostępność

Tofu Curry z Kokosem 440 g - Vega Up

Data min. trwałości: 2028/07/27
10,16 zł
2,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Roślinny Bezglutenowy 480 g - Primavika
Dostępność

Bigos Roślinny Bezglutenowy 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/22
14,59 zł
3,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Tofu Pomidorowe 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Pomidorowe 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/08/26
13,28 zł
5,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Proteinowy w Kubku z Warzywami 110g Better Than Rice
Dostępność

Ryż Proteinowy w Kubku z Warzywami 110g Better Than Rice

Data min. trwałości: 2028/04/07
10,94 zł
9,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz Czerwony Koncentrat 300 ml - Symbol Smaku
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat 300 ml - Symbol Smaku

Data min. trwałości: 2027/06/21
11,09 zł
3,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu
Dostępność

Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu

Data min. trwałości: 2027/03/30
34,99 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola a'la po Bretońsku 480 g - Primavika
Dostępność

Fasola a'la po Bretońsku 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/16
11,58 zł
2,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Seitan Plastry 350 g (200 g) - Sunfood
Dostępność

Seitan Plastry 350 g (200 g) - Sunfood

Data min. trwałości: 2028/03/13
17,37 zł
8,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Tofu Paprykowe 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Paprykowe 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/05
13,77 zł
5,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland
Dostępność

Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,49 zł
2,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops