Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dania Gotowe i Zupy

Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat Bio 320 ml Kowalewski

Data min. trwałości: 2028/11/30
14,19 zł
4,43 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Tofu Paprykowe 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Paprykowe 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/05
13,77 zł
5,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland
Dostępność

Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,49 zł
2,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Tofu Pomidorowe 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Pomidorowe 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/08/26
13,28 zł
5,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola w Sosie Pomidorowym Bezglutenowa 440 g - Primavika
Dostępność

Fasola w Sosie Pomidorowym Bezglutenowa 440 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/18
12,69 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liofilizowana Kasza Gryczana Prażona Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowana Kasza Gryczana Prażona Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/03/02
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/03/14
11,79 zł
2,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/08/04
11,69 zł
11,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - BioFood
Dostępność

Zakwas z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/09/19
11,59 zł
2,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola a'la po Bretońsku 480 g - Primavika
Dostępność

Fasola a'la po Bretońsku 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/16
11,58 zł
2,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groszek Ptysiowy Orkiszowy Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania
Dostępność

Groszek Ptysiowy Orkiszowy Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/02/28
11,49 zł
16,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groszek Owsiany Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania
Dostępność

Groszek Owsiany Bez Dodatku Cukru Bio 70 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,49 zł
16,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz Czerwony Koncentrat 300 ml - Symbol Smaku
Dostępność

Barszcz Czerwony Koncentrat 300 ml - Symbol Smaku

Data min. trwałości: 2027/06/21
11,09 zł
3,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Tempeh Naturalny BIO Wegański 300 g - Bio Planet (COLD)
Dostępność

Tempeh Naturalny BIO Wegański 300 g - Bio Planet (COLD)

Data min. trwałości: 2026/11/12
10,98 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Proteinowy w Kubku z Warzywami 110g Better Than Rice
Dostępność

Ryż Proteinowy w Kubku z Warzywami 110g Better Than Rice

Data min. trwałości: 2028/04/07
10,94 zł
9,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
10,69 zł
3,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Flaczki Wegańskie z Boczniaków 390 g - Vega Up
Dostępność

Flaczki Wegańskie z Boczniaków 390 g - Vega Up

Data min. trwałości: 2028/03/18
10,51 zł
2,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio
Dostępność

Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/05
7,85 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tofu Curry z Kokosem 440 g - Vega Up
Dostępność

Tofu Curry z Kokosem 440 g - Vega Up

Data min. trwałości: 2028/07/27
10,16 zł
2,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops