Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Obniżka
Krakersy Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Krakersy Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
5,24 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit
Dostępność

Owocowa Mixitka 100% Mango 20 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/01/10
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Owocowe Malina 50 g - Veri Beri
Dostępność

Żelki Owocowe Malina 50 g - Veri Beri

Data min. trwałości: 2027/07/28
6,44 zł
12,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/02
3,29 zł
21,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/29
12,09 zł
12,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/10
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante
Dostępność

Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/04/29
3,09 zł
8,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops