Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Obniżka
Przekąska Jabłko i Truskawka Bez Dodatku Cukru 60 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka Bez Dodatku Cukru 60 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/06
8,02 zł
13,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Kwiatki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Kwiatki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/04/08
6,74 zł
8,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit
Dostępność

Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/22
6,78 zł
27,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki z Ryżu i Ciecierzycy Orzechowe BIO 30 g Psi Patrol - Hejo
Dostępność

Chrupki z Ryżu i Ciecierzycy Orzechowe BIO 30 g Psi Patrol - Hejo

Data min. trwałości: 2027/02/27
6,69 zł
22,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Lizak o Smaku Czarnej Porzeczki Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Czarnej Porzeczki Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/04/01
5,99 zł
35,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/24
13,90 zł
13,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ser Gouda z Ziołami Suszony 50 g - SYMBOL SMAKU
Dostępność

Ser Gouda z Ziołami Suszony 50 g - SYMBOL SMAKU

Data min. trwałości: 2026/10/30
17,99 zł
35,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/01
5,39 zł
59,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizaki Okrągłe Malinowe Bio 70 g (7x 10 g) - Candy Tree
Dostępność

Lizaki Okrągłe Malinowe Bio 70 g (7x 10 g) - Candy Tree

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,59 zł
20,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam TRUSKAWKA Łezka - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam TRUSKAWKA Łezka - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/06/30
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,49 zł
24,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops