Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/15
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/26
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak Santinek Smak TRUSKAWKA 10 g - Santini
Dostępność

Lizak Santinek Smak TRUSKAWKA 10 g - Santini

Data min. trwałości: 2027/06/29
6,99 zł
69,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłkowa 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowa 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/19
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki z Liofilizowanych Owoców i Warzyw Bio 15 g - Holle
Dostępność

Chrupki z Liofilizowanych Owoców i Warzyw Bio 15 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,39 zł
89,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłko - Truskawka 30 g Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko - Truskawka 30 g Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/06
4,49 zł
14,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/11
5,99 zł
19,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g  (6x 10 g) - Candy Tree
Dostępność

Lizaki Okrągłe Mix Bio Bezglutenowe 60 g (6x 10 g) - Candy Tree

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,26 zł
18,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki
Dostępność

Orzechy Nerkowca Bio 75 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,17 zł
10,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Mango Bez Dodatku Cukru 60 g Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango Bez Dodatku Cukru 60 g Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/05/08
8,02 zł
13,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly
Dostępność

Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly

Data min. trwałości: 2027/02/12
11,19 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Bezcukrowe Misielove o Smaku Owocowym 150 g - Aka
Dostępność

Żelki Bezcukrowe Misielove o Smaku Owocowym 150 g - Aka

Data min. trwałości: 2027/08/22
10,88 zł
7,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/04/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/02/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Kids Żelki Mango Marakuja Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella
Dostępność

BeRaw Kids Żelki Mango Marakuja Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,99 zł
22,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila
Dostępność

Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila

Data min. trwałości: 2027/08/13
0,74 zł
4,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops