Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Dla Sportowców

Uwielbiasz aktywność fizyczną, a dzień bez treningu na siłowni wydaje Ci się stracony? Aby osiągać jeszcze lepsze rezultaty i pokonywać kolejne granice, warto nie tylko regularnie ćwiczyć, ale także zatroszczyć się o prawidłową dietę. Inwestując w ekologiczne produkty dla sportowców, takie jak roślinne suplementy, odżywki czy zdrowa żywność, jeszcze szybciej uzyskasz wymarzoną sylwetkę, zbudujesz masę mięśniową czy uzupełnisz niedobory, np. białka.

Białko Konopne w Proszku Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Białko Konopne w Proszku Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
29,99 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko z Grochu w Proszku Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Białko z Grochu w Proszku Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/09/09
33,84 zł
6,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/06/17
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Obniżka
Kreatyna Monohydrat 1 kg - OstroVit
Dostępność

Kreatyna Monohydrat 1 kg - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/04
49,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT 100% Pure C8 BIO 1 l - Beketo
Dostępność

Olej MCT 100% Pure C8 BIO 1 l - Beketo

Data min. trwałości: 2028/09/30
149,99 zł
15,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT C8 +C10 1 l - Beketo
Dostępność

Olej MCT C8 +C10 1 l - Beketo

Data min. trwałości: 2027/11/30
165,38 zł
16,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Woda Kokosowa Sports Rehydratation Mango Bio 500 ml - COCO
Dostępność

Woda Kokosowa Sports Rehydratation Mango Bio 500 ml - COCO

Data min. trwałości: 2027/07/01
12,99 zł
2,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Białko Konopne w Proszku Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Białko Konopne w Proszku Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,66 zł
7,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/02/06
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/27
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT z Kokosa 500 ml - Vitafarm
Dostępność

Olej MCT z Kokosa 500 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/01/31
48,99 zł
9,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kreatyna Monohydrat 500 g - OstroVit
Dostępność

Kreatyna Monohydrat 500 g - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/03/24
32,99 zł
6,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness
Dostępność

Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
62,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kreatyna Monohydrat Proszek 250 g - Biowen
Dostępność

Kreatyna Monohydrat Proszek 250 g - Biowen

Data min. trwałości: 2028/12/08
58,44 zł
23,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT 100% Pure C8 BIO 500 ml - Beketo
Dostępność

Olej MCT 100% Pure C8 BIO 500 ml - Beketo

Data min. trwałości: 2028/06/30
89,59 zł
17,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/22
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Keto z Proteiną Słony Karmel Bio 40 g - Cocoa
Dostępność

Czekolada Keto z Proteiną Słony Karmel Bio 40 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/03/18
13,98 zł
34,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb
Dostępność

Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,98 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Dyni w Proszku Bio 200 g - BeOrganic
Dostępność

Białko Dyni w Proszku Bio 200 g - BeOrganic

Data min. trwałości: 2028/06/30
21,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Ekologiczne produkty dla sportowców w dobrych cenach

Ekologiczne produkty dla sportowców z naszego asortymentu wyróżniają się najwyższą jakością, o czym świadczą przyznane im certyfikaty. Pochodzą bezpośrednio od zaufanych, polskich i zagranicznych producentów. Nie zawierają niepożądanych substancji konserwujących, barwników oraz dodatków cukru czy soli. Aby spełnić oczekiwania wszystkich miłośników aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, zadbaliśmy o dużą różnorodność asortymentu oraz atrakcyjny cennik. Klientom składającym zamówienia na kwoty przekraczające określone wartości zapewniamy darmową dostawę. Z kolei dla  wszystkich osób, które chętnie do nas wracają, przygotowaliśmy kuszące rabaty. Jeśli odwiedzasz nas po raz pierwszy, informację o produktach objętych promocją znajdziesz w zakładce AKTUALNE PROMOCJE. 

Roślinne odżywki z ekologicznych składników

Dużą popularnością wśród ekologicznych produktów dla sportowców cieszą się roślinne odżywki zawierające składniki pochodzące z ekologicznych upraw. Tego typu mieszanki wieloskładnikowe można dodawać do napojów, koktajli, jogurtów, sałatek, naleśników czy muesli. Mogą korzystać z nich nie tylko zawodowi sportowcy, ale także te osoby, które po prostu lubią ćwiczyć i być w dobrej formie. W naszej ofercie znajdziesz również produkty wysokobiałkowe w formie proszku. Włączając je do codziennego jadłospisu, uzupełnisz niedobory w diecie, a także przyspieszysz proces redukcji lub budowy masy mięśniowej. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze idealnej odżywki bądź suplementów diety dla osób intensywnie trenujących, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością zaproponujemy Ci produkty spełniające wszelkie oczekiwania. 

Zdrowa żywność – przed treningiem i po treningu 

Aby uzyskać wymarzone rezultaty, zadbaj o dobrą jakość posiłków spożywanych przed treningiem i po zakończeniu ćwiczeń. Jeśli jednak od czasu do czasu chcesz wynagrodzić sobie trud oraz ogromny wysiłek za pomocą słodkości, mamy dla Ciebie coś specjalnego. W naszej ofercie ekologicznych produktów dla sportowców znajdziesz zdrowe i słodkie przekąski o prostym, przyjaznym dla organizmu składzie. Proponowane batony proteinowe, kuleczki o ciekawym smaku i inne białkowe przekąski zawierają szereg składników o dobroczynnym działaniu. Jeśli zastąpisz tradycyjne słodycze zdrową, potreningową i smaczną przekąską, dostarczysz organizmowi to, co najlepsze, unikając jednocześnie wyrzutów sumienia. 

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops