Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Dla Sportowców

Uwielbiasz aktywność fizyczną, a dzień bez treningu na siłowni wydaje Ci się stracony? Aby osiągać jeszcze lepsze rezultaty i pokonywać kolejne granice, warto nie tylko regularnie ćwiczyć, ale także zatroszczyć się o prawidłową dietę. Inwestując w ekologiczne produkty dla sportowców, takie jak roślinne suplementy, odżywki czy zdrowa żywność, jeszcze szybciej uzyskasz wymarzoną sylwetkę, zbudujesz masę mięśniową czy uzupełnisz niedobory, np. białka.

Nowości
Białko Serwatkowe 100% Whey Protein Smak Waniliowy 700 g - OstroVit
Dostępność

Białko Serwatkowe 100% Whey Protein Smak Waniliowy 700 g - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/07/02
174,99 zł
25,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maltodekstryna 1 kg - Sunplant
Dostępność

Maltodekstryna 1 kg - Sunplant

Data min. trwałości: 2028/03/25
21,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/06/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/12
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/30
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/29
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/06
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Proteinowa z Truskawkami 200 g - The Beginnins
Dostępność

Granola Proteinowa z Truskawkami 200 g - The Beginnins

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,98 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX
Dostępność

Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX

Data min. trwałości: 2027/03/05
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Proteinowy MUSCLE UP 40 g - Karma
Dostępność

Baton Proteinowy MUSCLE UP 40 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/06/15
7,29 zł
18,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Woda Kokosowa Sports Rehydratation Mango Bio 500 ml - COCO
Dostępność

Woda Kokosowa Sports Rehydratation Mango Bio 500 ml - COCO

Data min. trwałości: 2027/07/01
12,99 zł
2,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Jaj Niskopieniste 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Białko Jaj Niskopieniste 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/19
24,79 zł
24,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
KREATYNA (Monohydrat Kreatyny) w Proszku 160 g - Skoczylas
Dostępność

KREATYNA (Monohydrat Kreatyny) w Proszku 160 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
33,00 zł
20,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Burak 10% Azotanów 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Burak 10% Azotanów 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2029/01/12
44,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak
Dostępność

Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak

Data min. trwałości: 2028/12/19
7,49 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini Batoniki Proteina Karmel 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Proteina Karmel 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/21
12,39 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Ekologiczne produkty dla sportowców w dobrych cenach

Ekologiczne produkty dla sportowców z naszego asortymentu wyróżniają się najwyższą jakością, o czym świadczą przyznane im certyfikaty. Pochodzą bezpośrednio od zaufanych, polskich i zagranicznych producentów. Nie zawierają niepożądanych substancji konserwujących, barwników oraz dodatków cukru czy soli. Aby spełnić oczekiwania wszystkich miłośników aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, zadbaliśmy o dużą różnorodność asortymentu oraz atrakcyjny cennik. Klientom składającym zamówienia na kwoty przekraczające określone wartości zapewniamy darmową dostawę. Z kolei dla  wszystkich osób, które chętnie do nas wracają, przygotowaliśmy kuszące rabaty. Jeśli odwiedzasz nas po raz pierwszy, informację o produktach objętych promocją znajdziesz w zakładce AKTUALNE PROMOCJE. 

Roślinne odżywki z ekologicznych składników

Dużą popularnością wśród ekologicznych produktów dla sportowców cieszą się roślinne odżywki zawierające składniki pochodzące z ekologicznych upraw. Tego typu mieszanki wieloskładnikowe można dodawać do napojów, koktajli, jogurtów, sałatek, naleśników czy muesli. Mogą korzystać z nich nie tylko zawodowi sportowcy, ale także te osoby, które po prostu lubią ćwiczyć i być w dobrej formie. W naszej ofercie znajdziesz również produkty wysokobiałkowe w formie proszku. Włączając je do codziennego jadłospisu, uzupełnisz niedobory w diecie, a także przyspieszysz proces redukcji lub budowy masy mięśniowej. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze idealnej odżywki bądź suplementów diety dla osób intensywnie trenujących, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością zaproponujemy Ci produkty spełniające wszelkie oczekiwania. 

Zdrowa żywność – przed treningiem i po treningu 

Aby uzyskać wymarzone rezultaty, zadbaj o dobrą jakość posiłków spożywanych przed treningiem i po zakończeniu ćwiczeń. Jeśli jednak od czasu do czasu chcesz wynagrodzić sobie trud oraz ogromny wysiłek za pomocą słodkości, mamy dla Ciebie coś specjalnego. W naszej ofercie ekologicznych produktów dla sportowców znajdziesz zdrowe i słodkie przekąski o prostym, przyjaznym dla organizmu składzie. Proponowane batony proteinowe, kuleczki o ciekawym smaku i inne białkowe przekąski zawierają szereg składników o dobroczynnym działaniu. Jeśli zastąpisz tradycyjne słodycze zdrową, potreningową i smaczną przekąską, dostarczysz organizmowi to, co najlepsze, unikając jednocześnie wyrzutów sumienia. 

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops