Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Dla Sportowców

Uwielbiasz aktywność fizyczną, a dzień bez treningu na siłowni wydaje Ci się stracony? Aby osiągać jeszcze lepsze rezultaty i pokonywać kolejne granice, warto nie tylko regularnie ćwiczyć, ale także zatroszczyć się o prawidłową dietę. Inwestując w ekologiczne produkty dla sportowców, takie jak roślinne suplementy, odżywki czy zdrowa żywność, jeszcze szybciej uzyskasz wymarzoną sylwetkę, zbudujesz masę mięśniową czy uzupełnisz niedobory, np. białka.

GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante
Dostępność

GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/05
4,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Białko Konopne Proszek Bio 45 g - Purella
Dostępność

Białko Konopne Proszek Bio 45 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil
Dostępność

Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,59 zł
9,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/22
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/06/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/12
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/01/27
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Protein 50% Cookie and  Cream 40 g - GO ON
Dostępność

Baton Protein 50% Cookie and Cream 40 g - GO ON

Data min. trwałości: 2027/02/06
5,47 zł
13,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Proteinowy MUSCLE UP 40 g - Karma
Dostępność

Baton Proteinowy MUSCLE UP 40 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/06/15
7,29 zł
18,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Zielona Cebulka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/29
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Papryka Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/06
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy
Dostępność

Chipsy z Soczewicy Pieczony Kurczak Bezglutenowe 60 g - Moonsy

Data min. trwałości: 2027/03/30
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak
Dostępność

Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak

Data min. trwałości: 2028/12/19
7,49 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/06/17
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/02/06
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX
Dostępność

Ciastka Proteinowe Bezglutenowe Bez Dodatku Cukru 100 g - ZPC BOX

Data min. trwałości: 2027/03/05
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Ekologiczne produkty dla sportowców w dobrych cenach

Ekologiczne produkty dla sportowców z naszego asortymentu wyróżniają się najwyższą jakością, o czym świadczą przyznane im certyfikaty. Pochodzą bezpośrednio od zaufanych, polskich i zagranicznych producentów. Nie zawierają niepożądanych substancji konserwujących, barwników oraz dodatków cukru czy soli. Aby spełnić oczekiwania wszystkich miłośników aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, zadbaliśmy o dużą różnorodność asortymentu oraz atrakcyjny cennik. Klientom składającym zamówienia na kwoty przekraczające określone wartości zapewniamy darmową dostawę. Z kolei dla  wszystkich osób, które chętnie do nas wracają, przygotowaliśmy kuszące rabaty. Jeśli odwiedzasz nas po raz pierwszy, informację o produktach objętych promocją znajdziesz w zakładce AKTUALNE PROMOCJE. 

Roślinne odżywki z ekologicznych składników

Dużą popularnością wśród ekologicznych produktów dla sportowców cieszą się roślinne odżywki zawierające składniki pochodzące z ekologicznych upraw. Tego typu mieszanki wieloskładnikowe można dodawać do napojów, koktajli, jogurtów, sałatek, naleśników czy muesli. Mogą korzystać z nich nie tylko zawodowi sportowcy, ale także te osoby, które po prostu lubią ćwiczyć i być w dobrej formie. W naszej ofercie znajdziesz również produkty wysokobiałkowe w formie proszku. Włączając je do codziennego jadłospisu, uzupełnisz niedobory w diecie, a także przyspieszysz proces redukcji lub budowy masy mięśniowej. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze idealnej odżywki bądź suplementów diety dla osób intensywnie trenujących, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością zaproponujemy Ci produkty spełniające wszelkie oczekiwania. 

Zdrowa żywność – przed treningiem i po treningu 

Aby uzyskać wymarzone rezultaty, zadbaj o dobrą jakość posiłków spożywanych przed treningiem i po zakończeniu ćwiczeń. Jeśli jednak od czasu do czasu chcesz wynagrodzić sobie trud oraz ogromny wysiłek za pomocą słodkości, mamy dla Ciebie coś specjalnego. W naszej ofercie ekologicznych produktów dla sportowców znajdziesz zdrowe i słodkie przekąski o prostym, przyjaznym dla organizmu składzie. Proponowane batony proteinowe, kuleczki o ciekawym smaku i inne białkowe przekąski zawierają szereg składników o dobroczynnym działaniu. Jeśli zastąpisz tradycyjne słodycze zdrową, potreningową i smaczną przekąską, dostarczysz organizmowi to, co najlepsze, unikając jednocześnie wyrzutów sumienia. 

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops