Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla sportowców

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/22
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil
Dostępność

Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,59 zł
9,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/02/06
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/06/17
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kreatyna Monohydrat Proszek 250 g - Biowen
Dostępność

Kreatyna Monohydrat Proszek 250 g - Biowen

Data min. trwałości: 2028/12/08
58,44 zł
23,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Protein 50% Cookie and  Cream 40 g - GO ON
Dostępność

Baton Protein 50% Cookie and Cream 40 g - GO ON

Data min. trwałości: 2027/02/06
5,47 zł
13,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Bakaliowa "Power Protein" 200 g - Big Nature
Dostępność

Mieszanka Bakaliowa "Power Protein" 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,59 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Grochu Izolat 500 g - Vitafarm
Dostępność

Białko Grochu Izolat 500 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Olej Dla Mężczyzn Tłoczony Na Zimno 250 ml - Big Nature
Dostępność

Bio Olej Dla Mężczyzn Tłoczony Na Zimno 250 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
24,06 zł
9,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej MCT z Kokosa 500 ml - Vitafarm
Dostępność

Olej MCT z Kokosa 500 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/01/31
48,99 zł
9,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Keto z Proteiną Słony Karmel Bio 40 g - Cocoa
Dostępność

Czekolada Keto z Proteiną Słony Karmel Bio 40 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/03/18
13,98 zł
34,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Zielone Oczyszczenie w Proszku Bio 100 g - Be Organic
Dostępność

Mieszanka Zielone Oczyszczenie w Proszku Bio 100 g - Be Organic

Data min. trwałości: 2027/07/11
25,99 zł
25,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tłuszcz Kakaowy Bio 200 g - Cocoa
Dostępność

Tłuszcz Kakaowy Bio 200 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/10/31
82,99 zł
41,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Kokosowy MCT  Proszku 300 g - Diet Food
Dostępność

Olej Kokosowy MCT Proszku 300 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/08/09
97,32 zł
32,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante
Dostępność

GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/05
4,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Glutamine 100 Vege Kapsułek - Aliness
Dostępność

L-Glutamine 100 Vege Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/02/29
34,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Potreningowe Uzupełnienie w Proszku Bio 100 g Be Organic
Dostępność

Mieszanka Potreningowe Uzupełnienie w Proszku Bio 100 g Be Organic

Data min. trwałości: 2027/04/26
25,99 zł
25,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Izotonik w Proszku Bio 100 g - Be Organic
Dostępność

Mieszanka Izotonik w Proszku Bio 100 g - Be Organic

Data min. trwałości: 2027/06/30
25,99 zł
25,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness
Dostępność

Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
62,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Biała 500 mg z Cynamonowcem i Chromem 180 Tabletek - Aliness
Dostępność

Morwa Biała 500 mg z Cynamonowcem i Chromem 180 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/07/31
35,99 zł
0,20 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb
Dostępność

Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,98 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Proteinowy Nitki 140 g - Ciao Carb
Dostępność

Makaron Proteinowy Nitki 140 g - Ciao Carb

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,79 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops